Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 235 08 72

Бухгалтерський аутсорсинг

Надання послуг бухгалтерського аутсорсингу і віддаленому бухобліку в Києві

Наша аутсорсингова компанія займає одне з провідних місць на ринку аналогічних послуг в Києві. Вибравши будь-який зручний Вам варіант бухгалтерського обслуговування, будь то комплексне бухгалтерське обслуговування, часткове ведення бухгалтерського обліку або здійснення окремих операцій, Ви отримаєте:

 • індивідуальний підхід;
 • якісну роботу досвідчених фахівців;
 • доступні ціни;
 • оперативні консультації;
Москотіна Ксенія Провідний бухгалтер

Для себе ми розбили бухгалтерію на 4 зрозумілих блоку за типом робіт і підходу, і це лежить в основі нашої роботи:

Технічна бухгалтерія

Податковий і бухгалтерський калькулятор, готуємо звіти і цифри на підставі наданих вами даних і т.д.

Аутсорсинг, документообіг

Формування первинних документів, ведення банку, спілкування з контрагентами і т.д.

Аналітична бухгалтерія, консультації, юридичні послуги, кадри

Складні нестандартні податкові та бухгалтерські операції, ПДВ, основні фонди, виплати дивідендів і т.д. Навчання, консультації, розробка документів і схем роботи, податкове планування, все що вимагає індивідуально вникати в бізнес Клієнта.

Складна аналітика, пов'язана з високими ризиками

Великі обороти або операції, складні операції, ризиковані рішення, складний ПДВ і великі основні фонди.

Безсумнівним є той факт, що для успішного ведення бізнесу на будь-якому підприємстві будь-якої форми власності необхідне якісне бухгалтерське обслуговування. При цьому, кожен керівник самостійно визначає для себе, як організувати ведення бухгалтерського обліку - найняти штатного або позаштатного бухгалтера або звернутися в спеціалізовану компанію, що надає послуги бухгалтерського обліку . Ви можете вибрати будь-який варіант, однак, слід мати на увазі, що аутсорсинг бухгалтерських послуг має ряд переваг.

Перш за все, однією з головних переваг бухгалтерського аутсорсингу в нашій компанії є якість дистанційно надаваних послуг. Адже в такому випадку Ви довіряєте ведення бухгалтерського обліку не одній людині, а цілому колективу високопрофесійних, кваліфікованих фахівців не тільки в галузі бухобліку, але також і різних сфер законодавства, в тому числі податкового, фінансового, господарського, кримінального, адміністративного і т.д. Крім того, штатний бухгалтер може захворіти, змінити місце проживання або піти у відпустку, а наш колектив професіоналів не підведе Вас і Ваш бізнес.

Одним із серйозних плюсів аутсорсингу бухгалтерських послуг є ваша економія. Звернувшись в нашу компанію, Вам не знадобиться виплачувати заробітну плату штатним бухгалтеру та його помічникам, оплачувати оренду приміщення, транспорт, бланки, спеціалізовану періодику. Також, Вам не доведеться турбуватися про створення та оснащення робочих місць, а це і комп'ютерна техніка та програмне забезпечення, і меблі та інші недешеві витрати.

Вартість послуг нашої аутсорсингової компанії включає в себе:
 1. надійність та якість обслуговування: наші ретельно відібрані досвідчені фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію, проходять періодичні атестації;
 2. консультації з підбору найбільш вигідної системи оподаткування та схеми ведення бухгалтерського обліку на підприємстві;
 3. якісне бухгалтерське супроводження Вашого бізнесу;
  • своєчасну здачу бухгалтерської та податкової звітності;
  • надання послуг по нарахуванню заробітної плати;
  • підготовку кадрової документації;
  • роботу з проведення та оформлення банківських операцій;
  • підготовку первинної документації;
 4. при необхідності проведення експертизи/аудиту ведення обліку на Вашому підприємстві;
 5. консультації при конфліктних ситуаціях з контролюючими органами, а також допомога при оскарженні рішень перевіряючих органів, координацію Вашої поведінки при проведенні виїмки, обшуку та інших процесуальних дій.

Ми гарантуємо повну конфіденційність отриманої від Вас інформації і збереження комерційної таємниці.

Ми пропонуємо Вам довгострокову взаємовигідну співпрацю на багато років, завдяки якій Ви матимете стабільність Вашого бізнесу, спокій і впевненість у завтрашньому дні.