Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Посвідка на проживання в Іспанії без права на роботу

Переїзд в Іспанію користується великою популярністю серед охочих іммігрувати. По-перше - прекрасний клімат, традиції, безплатні курси вивчення мови, медицина. По-друге - це можливість легально проживати на території країни, а саме по візі без права на роботу. Дана посвідка на проживання підходить тим громадянам, які займаються трудовою діяльністю, яка не вимагає постійної присутності на робочому місці та виконують свої обов'язки віддалено.

Запишіться на консультацію
  • Консультація по ВНЖ
  • вибір підстави
  • Підготовка пакетів документів
  • Допомога на всіх етапах

Дуже важливо розуміти, що при поданні документів у посольство, кандидат не отримує відразу посвідку на проживання. У разі позитивного рішення в його паспорт вклеюють кольорову візу, яка дозволить в'їхати в Іспанію. Після чого необхідно звернутися до місцевих органів для отримання пластикової картки даної посвідки на проживання (Visado / residencia).

При оформленні візи без права на роботу необхідно орієнтуватися на пакет документів.

Основний пакет документів для імміграції до Іспанії

Для отримання візи кандидату необхідно надати поліс страхування на 1 рік, який покриє всі витрати без франшизи. Страхова компанія повинна бути акредитована для надання послуг на всій території Іспанії. У цій ситуації більшість наших страхових компаній не підходять. Рекомендуємо звертатися в іспанську страхову компанію та оформити поліс дистанційно, не приїжджаючи в країну.

Необхідно пройти медогляд, для підтвердження відсутності захворювань.

Звертаємо увагу на медичний документ, саме з ним можуть виникнути проблеми при апостилізації. При оформленні самого документа треба уточнити в державних органах, чи поставлять вам штамп апостиль від цього медичного закладу.

Ще один важливий документ - довідка про несудимість.

Термін видачі цих документів не повинен перевищувати трьох місяців на момент подачі документів.

Деякі документи можуть бути представлені у вигляді нотаріально завірених копій, інші тільки у вигляді оригіналу.

На такі документи, як медична довідка, довідка про несудимість, свідоцтво про шлюб треба в обов'язковому порядку ставити штамп апостиль.

Рекомендація!
Не так давно з переліку необхідних документів прибрали договір оренди квартири або житлового будинку, як підтвердження адреси вашого проживання. Але якщо у вас є можливість надати даний документ, то настійно рекомендуємо це зробити. Надання договору оренди - вагомий аргумент того, що ви заздалегідь спланували місце свого проживання. Додатково до договору оренди треба надати копію паспорта власника нерухомості або його посвідку на проживання в Іспанії, виписку з Реєстру власності Nota Simple, для підтвердження, що житло дійсно належить власнику. Якщо ви володієте власною нерухомістю, то слід докласти реєстраційні документи - договір купівлі - продажу і прописку.

Фінансове забезпечення

Мабуть самий важливий пункт - це фінансове забезпечення. Це віза не має на увазі право роботи в Іспанії, тому ви повинні довести, що маєте достатньо коштів для проживання. Сума залежить від кількості осіб, які приїжджають. Так для сім'ї з 3 осіб досить підтвердити сукупний щорічний дохід в сумі 38 725 євро.

Як довести наявність коштів

Документи, які підтверджують фінансову стабільність можуть бути:

  • довідка з банку про наявність грошових коштів;
  • рух коштів за три місяці за цим рахунком;
  • банківські документи про розміщених депозитах.

Необхідно не тільки показати наявність грошових коштів, але й довести звідки вони надійшли.

Рекомендації

Дуже часто можна почути питання: "Чи обов'язкова наявність грошових коштів на рахунках в Іспанії?" І так і ні. Якщо у вас є можливість переказати гроші на рахунки, які відкриті безпосередньо в Іспанії, то це тільки підвищить ваші шанси на отримання візи, бо продемонструє вашу серйозність до переїзду до Іспанії.

Якщо ви будете працювати у своїй компанії дистанційно, то візьміть довідку з роботи, де буде вказано місячний дохід й те, що ви будете працювати віддалено.

Документами, які підтверджують додатковий дохід може бути документ здачі житла в оренду. У таких ситуаціях ми рекомендуємо надавати документи на право власності нерухомості та договір про здачу в оренду, із зазначенням суми, що надходить від оренди та період здачі.

Підтвердженням доходів, може служити документ дарування майна або грошей. Власники компаній, як дохід, можуть вказати отримання дивідендів або виписки з фондів. Для підтвердження достатньо надати довідку з бухгалтерії з місця роботи про нарахування дивідендів або податкову декларацію фізичної особи.

Якщо ви їдете з сім'єю, один з вас є заявником. На інших членів сім'ї необхідно оформити спонсорський лист. В даному документі необхідно показати, що спонсор буде покривати всі витрати на період проживання в країні.

До пакета документів рекомендуємо додати мотиваційний лист. У листі слід зробити акцент на тому, чому ви вирішили переїхати, чому вибрали саме Іспанію та звернути увагу на роз'яснювальні документи, які доклали до листа.

Рекомендуємо в листі прописати списком все, що ви додали в пакет. Це необхідно для того, щоб бути впевненим, що візовий офіцер нічого не пропустив. Намагайтеся привести логічні аргументації, чому ви вибрали та бажаєте жити в Іспанії.

Всі документи окрім паспорта потрібно перевести на іспанську мову. При цьому досить зробити переклади у звичайному бюро. Не треба завіряти їх нотаріально або сертифікованим перекладачем.

Подача документів відбувається особисто й тільки в призначену годину. Термін розгляду документів по цій категорії віз зазвичай займає три місяці. Все залежить від завантаженості візового офіцера та правильності заповнення документів.

Консультації щодо отримання виду на проживання

Якщо ви не впевнені в правильності заповнення документів, або маєте сумнів в оцінці фінансового стану, або оцінки шансів на отримання візи, тому рекомендуємо звернутися до юриста. Він ще на початковому етапі допоможе вам зрозуміти суть процесу, його терміни, вимоги й дасть рекомендації по вашій справі. Наші юристи знають всі тонкощі міграційного законодавства й допоможуть визначитися зі стратегією.