Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Складання шлюбного договору Київ

Укладення шлюбного контракту.

Запишіться на консультацію від 750 грн

*Важливо:
  1. Для замовлення послуги необхідно заповнити форму "постановки задачі"
  2. Пакет Стандарт і Преміум передбачають внесення двох і трьох правок, такі правки таріфікуются погодинно
  3. Чим докладніше поставлена задача, тим швидше готується документ, тим дешевше вартість
  4. Стартом виконання замовлення є підтвердження юриста про передачу всієї необхідної інформації для осуществеленія замовлення.
Запишіться на консультацію
  • Розподіл майна;
  • Позбавлення батьківських прав;
  • Розірвання шлюбу;
  • Визнання шлюбу недійсним;
  • Стягнення аліментів;

Практика складання шлюбного договору широко поширена в Америці і в країнах Європи. Для нашої країни інститут шлюбного договору - явище досить нове. Від наших громадян можна нерідко почути, що такий контракт - це не що інше, як акт недовіри до чоловіка (дружини).

Юристи, навпаки, вважають, що складання шлюбного контракту вбереже подружжя від майнової війни в разі розлучення і дозволить їм розійтися цивілізовано. Сімейний кодекс дозволяє укладати шлюбний контракт як безпосередньо перед укладанням шлюбу, так і після весілля. Якщо контракт буде укладений до шлюбу, то слід пам'ятати, що він набуде чинності тільки після укладення шлюбу. Шлюбний договір укладається у вигляді письмового документа і завіряється нотаріально.

Одним з найважливіших моментів шлюбного договору є те, що він регулює суто майнову сторону сімейних відносин. Таким договором чоловік і дружина не можуть визначати свої особисті відносини і питання з приводу дітей. Крім того, даний вид угоди не може ставити одного з подружжя у вкрай невигідне матеріальне становище або обмежувати права дітей.

За загальним правилом все нажите майно підлягає розподілу між подружжям порівну. У шлюбному контракті можна вирішити це питання інакше. Приміром, можна вказати, яке конкретно майно дістанеться чоловікові, і яке - дружині без урахування принципу рівності часток.

Якщо ви вирішили укласти шлюбний контракт, то він повинен бути складений бездоганно. Адже будь-яка, навіть незначна помилка може призвести до анулювання контракту, а така ситуація буде означати те, що його положення не будуть враховуватися при розлученні. Якщо ви не хочете отримати такі неприємні наслідки, краще довірити складання шлюбного контракту професіоналам. Наші юристи надають послуги зі складання та внесення змін до шлюбних контрактів з урахуванням всіх необхідних вимог законодавства.

документ - зразок - ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР