Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Адвокат і юрист у Києві

Послуги юриста й адвоката, юридична консультація

Спеціально для вас ми розробили три варіанти співпраці. Залежно від ваших побажань і наявності вільного часу, виберіть зручний для вас пакет.

Запишіться на консультацію від 750 грн

Життя людини в сучасному світі повне неоднозначних, з погляду юриспруденції, ситуацій, і розібратися в них зможе тільки досвідчений юрист. Наприклад, мало в кого з нас не виникали питання, пов'язані із трудовим законодавством. Кваліфікована допомога адвоката з трудового права допоможе вирішити ці проблеми швидко й без зайвих турбот. Також адвокатські послуги можуть знадобитися в рішенні суперечок, пов'язаних з господарською або підприємницькою діяльністю. Юридична допомога адвоката буде необхідна при шлюборозлучному процесі. Консультація адвоката з питань спадщини вирішить проблеми, що виникли і які пов'язані з оформленням прав на нього. Всі ці та багато інших питань допоможе вам вирішити хороший адвокат, який представляє нашу компанію.

Не допустити настання безвихідного, критичного положення справ допоможе вчасно отримана юридична консультація. Тільки юристи, які добре розбираються в правових тонкощах, зможуть розглянути ваше питання з різних точок зору, виявити його сильні і слабкі сторони, урахувати всі нюанси кожного індивідуального випадку.

При наявності глибоких знань юриспруденції й достатньої практики, адвокат може досягти справедливого вирішення справи ще до звернення в суд.

Чимшвидше ви зрозумієте, що вам потрібний юрист і знайдете його, тим більше шансів, що спірне питання вирішиться у вашу користь. Вчасно найнятий адвокат Київ - це все одно, що звертання до лікаря на ранніх стадіях хвороби.

Коли й навіщо потрібний юрист

Якщо ви зазнаєте труднощів юридичного характеру, не можете вирішити їх власними силами або вам необхідний адвокат у Києві для представлення ваших інтересів у суді, ви на вірному шляху. Нашій фірмі не важко буде знайти адвоката необхідного вам профілю. Кращі адвокати Києва, що працюють у нашій компанії, будуть щиро раді надати допомогу у вирішенні найбільш неоднозначних, складних і заплутаних ситуацій. Ми вже понад 10 років успішно надаємо послуги адвоката в м. Київ, і наші фахівці індивідуально підходять до кожного клієнта, що звернувся до нас. Досвідчений адвокат уважно вивчить всі нюанси вашого питання, візьме на себе зобов'язання вирішити у вашу користь більшу частину проблем, відгородивши вас від зайвих витрат часу, нервів та коштів.

Послуги адвоката в Києві від ЮК «Наказ»

Послуги юриста, наданого нами, допоможуть у пошуку й формуванні ґрунтовних і переконливих доказів правомірності вашої точки зору. Розглянувши ситуацію, що виникла під різними кутами, зробивши її детальний аналіз і отримавши чітке бачення того, які кроки варто вживати далі, особистий адвокат надасть вам кваліфіковану консультацію й вичерпний набір рекомендацій.

У нашій фірмі ви можете найняти адвоката в Києві, що спеціалізується в будь-якій правовій галузі.

Якщо ви хочете знайти партнера з бізнесу, якому можна буде довіряти, надійного захисника своїх ділових інтересів, послуги адвоката в Києві, що надає ЮК «Наказ» зможуть повною мірою задовольнити ваше бажання. Чи може вам необхідний сімейний або домашній адвокат, добре обізнаний у справах родини, який надає професійну допомогу зі всіх юридичних питань, що з’являються? Адже в Києві, з його динамічним життям, ситуація, коли терміново буде потрібен адвокат, може виникнути в будь-який, найбільш недоречний час, незалежно від вашого соціального статусу, роду діяльності або фінансового становища.

Адвокати нашої юридичної компанії надають послуги за цілком доступними для більшості потенційних клієнтів розцінками. Вартість послуг адвоката залежить від таких складових, як: складність питання, стадія, на якій перебуває розгляд суперечки, галузь права, кваліфікація юриста. Ціна кожного окремого випадку обумовлюється в індивідуальному порядку.

Приватний адвокат в Києві, найманий для подання ваших інтересів у різноманітних інстанціях, судах, для укладення господарських договорів і надання інших послуг у правовому секторі, обійдеться вам відносно недорого, якщо укладати договір з нашою компанією на постійні послуги.

Ми працюємо як з юридичними, так і фізичними особами, гарантуючи анонімність, чесність у відносинах, сумлінність і гідну якість обслуговування.

 • Адвокатські послуги Київ

  Адвокатські послуги - це те, що вам потрібно, якщо ви потрапили в неприємну, неоднозначну з юридичної точки зору ситуацію, яку вам хотілося б вирішити у виграшний для себе бік. Як правило, вирішення конфліктів у юридичній площині...

 • Юрист і адвокат по ДТП Київ

  З огляду на велику завантаженість доріг у м. Київ, рівень культури багатьох водіїв і напруженість за кермом, ніхто не застрахований від дорожньо-транспортних пригод. При цьому збитки, навіть якщо у вас укладений договір автострахування, відшкодувати не так просто.

 • Адвокат по цивільним справам Київ

  Цивільні справи містять у собі величезний перелік майнових і немайнових правовідносин юридично рівних учасників. Будь-який громадянин, організація, а також суб'єкти публічного права, щодня вступають у цивільні правовідносини.

 • Медичний адвокат і юрист Київ

  Юрист по медичним спорам – професія, що стрімко набирає популярність. Допомога медичного юриста все частіше необхідна як пацієнтам медичних установ, так і лікарям. Обумовлено це, зокрема тим, що...

 • Корпоративний юрист і адвокат у Києві

  Функціонування будь-якого суб'єкта господарювання передбачає як внутрішню організацію бізнесу, тобто керування підприємством, так і зовнішню політику відносин з контрагентами, суспільством і державою.

 • Адвокат по кредитам Київ

  Напруженість економічної ситуації в країні, а також інші особисті обставини (хвороба, втрата роботи, фінансові труднощі) приводять до того, що виконувати свої кредитні зобов'язання вчасно й у повному обсязі можливість є не в усіх.

 • Митні суперечки - митний адвокат у Києві

  Митні суперечки є одними з найбільш складних, і потребуючих спеціаліста, який би мав максимально високий рівень володіння теоретичними й практичними навичками в сфері митного законодавства, юридичних процедур.

 • Імміграційний адвокат Київ

  Імміграція – дуже важливий крок у житті, який відбувається за суворо регламентованою процедурою, що найчастіше займає не один місяць (у середньому процес триває від 7 міс. до 2 років). При цьому найбільш жаданими напрямками для громадян в Україні є США й Канада.

 • Юрист і адвокат по адміністративним справам Київ

  Кожна особа, права якої були порушені рішеннями, діями або бездіяльністю органу державної влади, може звернутися в адміністративний суд для відновлення своїх прав.

 • Юрист і адвокат по авторському праву в Києві

  Кожний витвір літератури, мистецтва, науки є результатом чиєїсь плідної праці, а значить, має повне право на захист. Це означає, що автор чи інший правовласник, може отримувати блага від використання своєї праці й має виключне право дозволяти або забороняти використовувати свій витвір іншим особам.

 • Страховий адвокат і юрист по страховим спорам Київ

  В наші дні різні види страхування активно розвиваються й набирають популярності. Але, на жаль, необхідно розуміти, що навіть якщо договір страхування укладений, страхові платежі внесені, отриманий страховий поліс...

 • Адвокат по стягненню боргів Київ

  З огляду на політичну й економічну ситуацію, а також сформовану сумну практику, послуги адвоката по стягненню боргів мають все більшу актуальність, як для простих громадян, так і для юридичних осіб. Адже борг може виникнути й у випадку надання позики і у випадку неналежного виконання будь-якого виду договору.

 • Адвокат по економічним злочинам Київ

  Деяким людям здається, що обвинувачення в економічних злочинах можуть торкнутися лише підприємців і посадових осіб. Але це не так. Допомога адвоката по економічним злочинам може знадобитися практично кожному.