Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Господарські суперечки в Київ

Досудове врегулювання господарських спорів

Запишіться на консультацію від 750 грн

З кожним роком все більше громадян активно займається захистом своїх прав. Юридичні особи останнім часом теж не нехтують своїми інтересами. У зв'язку з цим господарські спори - досить поширена категорія справ серед інших судових спорів.

Врегулювання господарських спорів може проходити в досудовому або в судовому порядку. У досудовому порядку спір може вирішитися за допомогою подачі претензії винної сторони. У судовому ж порядку позивач подає позов строго за правилами Господарсько-процесуального кодексу. Господарський спір - єдиний вихід для юридичної особи (індивідуального підприємця), щоб довести свою правоту і повернути всі належні йому за законом суми грошових коштів.

Якщо для вирішення такого виду спору підключити кваліфікованого адвоката, то шансів на позитивний результат справи буде значно більше. Адже тільки фахівець знає, як правильно витлумачити всі норми господарського законодавства на користь свого клієнта.

Предметом господарських позовів можуть бути питання про визнання господарських договорів недійсними, стягнення заборгованості за поставку товарів, стягнення штрафних санкцій, різні корпоративні спори і т.д. Представлення інтересів в суді адвокатами нашої компанії - це гарантія того, що ваша справа буде вирішена тільки на вашу користь.

Навіть якщо господарський спір закінчується повним задоволенням вимог позивача, все одно будь-який юрист скаже вам, що всі судові розгляди легше запобігати, ніж в них брати участь. Уклавши договір на абонентське обслуговування нашими фахівцями, ви позбудетеся  безлічі проблем з контрагентами та іншими органами й збережете свої гроші і нерви.

Звернувшись в нашу компанію, ви можете отримати такі послуги:

  • консультація з питань цивільного, господарського, митного чи інших галузей права;    
  • ознайомлення з останніми змінами в законодавстві, які безпосередньо стосуються вашої діяльності;    
  • швидке і позитивне вирішення господарських спорів, цивільних, податкових та інших;    
  • представництво ваших інтересів в суді та отримання судових рішень.    
  • повний договірний супровід вашої діяльності, написання претензій, позовів, скарг чи інших документів;    
  • інші види послуг.

Особливо багато конфліктів виникає у сфері податкового законодавства. Складність і завуальованість положень Податкового кодексу призводить до того, що кожна зі сторін починає трактувати його на свою користь. Господарський спір - єдиний вихід для підприємства (індивідуального підприємця), щоб довести свою правоту і заощадити пристойні суми, які вимагають погасити податкові органи.

Тільки досвідчений адвокат знає, як витлумачити всі неточності законодавства на користь платника податків.

Ще один важливий нюанс: норми податкового законодавства в нашій країні часто змінюються. До однієї статті Податкового кодексу можуть додаватися інструкції, роз'яснення та інші документи. Встежити за всіма нововведеннями може тільки досвідчений правознавець.

Правда, навіть якщо господарський спір з податковою закінчиться на користь юридичної особи (іншого суб'єкта підприємницької діяльності), все ж краще заздалегідь цей спір не допустити, запобігши його. Підписавши договір з нами на абонентське обслуговування, ви позбудетеся проблем з фіскальними органами і збережете свої кошти.