Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Митні суперечки - митний адвокат у Києві

Юрист і адвокат з митних спорів

Запишіться на консультацію від 750 грн

Митні суперечки є одними з найбільш складних, і такі, що потребують спеціаліста, який би мав максимально високий рівень володіння теоретичними й практичними навичками в сфері митного законодавства, юридичних процедур.

Практика показує, що суперечки з митницею дуже часто виникають у суб'єктів, що провадять регулярний імпорт/експорт товарів. Спілкування з митними органами далеко не завжди складається конструктивно, а час, що компанія втрачає у зв'язку із затримкою на митниці, наносить серйозну втрату фінансовій діяльності. Слід зазначити, що найчастіше митні співробітники допускають ряд порушень, які адвокат з митних спорів зможе активно використовувати для оскарження рішень уповноважених осіб. Юридична допомога при суперечці з митницею дозволить вам незважаючи ні на що успішно закінчити імпортну/експортну операцію, захистити інтереси компанії й мінімізувати матеріальні збитки.

Найбільш часті порушення митного законодавства, які адвокат по митниці зможе виявити й використовувати у вашу користь:

 • запит документів, які не передбачені законодавством, або непридатні до вашого випадку;
 • неправильний вибір методу визначення митної вартості;
 • завищення мита;
 • неправомірна зміна коду УКТ ЗЕД;
 • відмова в прийнятті митної декларації (оформленні або пропуску товарів) через недостатність наданих документів для визначення митної вартості.

Послуги адвоката з митних спорів від ЮК «Наказ»

Допомога адвоката на митниці включає наступні послуги:

 1. первинна консультація про порядок здійснення митної операції юридичними й фізичними особами;
 2. комплексний аналіз документів (контрактів, страховок, митної декларації);
 3. визначення митних ризиків при здійсненні операції;
 4. складання й супроводження процедури висновку договорів та зовнішньоекономічних контрактів;
 5. оформлення пакету документів для митниці;
 6. визначення оптимального митного режиму;
 7. досудове врегулювання суперечки;
 8. допомога адвоката при порушенні митних правил (оскарження неправомірних рішень і дій, представництво інтересів у суді, МКАС при ТПП України в м. Київ);
 9. правовий захист у розгляді справ про контрабанду;
 10. повернення зайвих перелічених сум платежів.
Слід зазначити, чим раніше ви звернетеся за кваліфікованими послугами фахівця, тим більша ймовірність пройти митні процедури без проблем і фінансових втрат. Наприклад, якщо компанія передбачає реальну можливість виникнення митної суперечки, вона може звернутися за консультацією до органу доходів і зборів, відносно роз'яснення практичного застосування норм законодавства (ст. 21 ТКУ). Якщо ж ви не згодні з висновками даної консультації, її можна оскаржити у вищому органі або суді і отримати нову консультацію з врахуванням висновків після оскарження. Послуги адвоката із митних спорів допоможуть заздалегідь уникнути фінансових наслідків у митній суперечці й практично одержати вирішення можливої проблеми ще до її виникнення.

Наш митний адвокат у Києві надасть весь комплекс необхідних послуг для захисту ваших прав та інтересів на всіх етапах спілкування з митними органами, що дозволить уникнути затримок при проходженні митного контролю, оперативно врегулювати можливі розбіжності, тим самим захистивши ваш бізнес від невиправданих втрат дорогоцінного часу.