Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Адвокат по спадковим справам Київ

Консультація юриста по спадщині

Запишіться на консультацію від 750 грн

Розділ майна перетворив на ворогів не одну дружну сім'ю. Ситуації, звичайно ж, бувають різні, і часом спадкові розбіжності призводять родичів або інших осіб до суду.

Спадковому праву присвячено кілька глав Цивільного кодексу. Це означає те, що спадкові правовідносини мають безліч нюансів, в яких буде досить важко розібратися непідготовленій людині.

Спадкування може відбуватися у двох порядках: за законом і за заповітом, при цьому кожен з видів спадкування має свої нюанси. Головною їх відмінністю можна назвати те, що спадкоємцями за законом можуть бути виключно родичі покійного (існує шість черг спадкоємців за законом), а спадкоємцями за заповітом може бути практично будь-яка особа (родинні зв'язки не мають значення).

Всі спадкові спори практично завжди можуть вирішуватися тільки в судовому порядку. Найбільш поширеними видами таких спорів є:

  • розбіжності між спадкоємцями з приводу розподілу спадкових часток;    
  • спори про визнання права на всю або на частину спадкової маси;    
  • спори про встановлення обов'язкової частки;    
  • суперечки про відсторонення певних спадкоємців від спадкування;    
  • визнання заповіту недійсним;    
  • інші види суперечок.  

Такoж найчастіше між спадкоємцями виникають конфлікти з приводу розділу житла. Складна ситуація виникає і тоді, коли покійний, наприклад, заповів своє майно не родичам, а зовсім стороннім особам або громадським (благодійним) організаціям. У такому випадку родичам покійного потрібно зробити все можливе, щоб позбавити таку особу права спадкування.

Звернувшись до наших юристів, ви отримаєте кваліфіковану допомогу в області спадкового права. Зокрема ми надаємо такі послуги:    

  1. Допомога при оформленні спадщини.    
  2. Складання позову про визнання права спадкування на певне майно, позову про виділення частки в спадковій масі (тобто розділ майна) та інших видів позовів.    
  3. Представлення інтересів клієнта по спадкових спорах в суді.