Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Юрист і адвокат по ДТП Київ

Допомога автоадвоката, консультація автоюриста

Запишіться на консультацію від 750 грн

З огляду на велику завантаженість доріг у м. Київ, рівень культури багатьох водіїв і напруженість за кермом, ніхто не застрахований від дорожньо-транспортних пригод. При цьому збитки, навіть якщо у вас укладений договір автострахування, відшкодувати не так просто. Ніхто крім потерпілого не буде прагнути виявити дійсно винного в аварії, а в страхових компаній у штаті завжди є хороший адвокат по ДТП, що зробить усе в інтересах страховика, у той же час автоадвокат у потерпілої або винної сторони, як правило, відсутній. Саме тому при аварії або виникненні будь-яких запитань, пов'язаних з дорожнім правом, професійна юридична допомога від хорошого адвоката по ДТП необхідна кожному учасникові правовідносин.

На практиці допомога автоюриста практично завжди потрібна терміново. Оскільки багато чого залежить від перших моментів виникнення правових взаємовідносин: у випадку з ДТП - від складання протоколу, у випадку з автострахуванням - від складання страхового договору й так далі. Тому власний авто адвокат (або, як його ще називають, «дорожній адвокат») повинен бути в кожного учасника дорожнього руху.

Коротка інструкція при ДТП

Залишення людини в небезпеці - кримінально карний злочин, передбачений Кримінальним кодексом України.
 1. Негайно зупиніть авто. Незалежно від того, де ви зупинилися, у якому положенні і які у вас плани, у жодному разі не рухайтеся з місця. Зафіксуйте час події. Включіть аварійну сигналізацію, позначте місце події, установивши миготливий ліхтар, знак аварійної зупинки.
 2. Якщо є потерпілі, надайте їм першу медичну допомогу.
 3. Зв'яжіться зі співробітниками ДАІ, повідомите про подію. Ваш автоюрист також повинен бути викликаним на місце події якомога швидше. У будь-якому разі консультація юриста по ДТП буде потрібна вам як мінімум у телефонному режимі.
 4. Постарайтеся зберегти всі докази на місці події, не пересувайте навіть дрібні деталі.
 5. Складіть список свідків і учасників ДТП, укажіть їхні контактні дані й ПІП. Складіть схему події, засвідчіть її підписами всіх зазначених осіб. Зафіксуйте якнайбільше інформації: сфотографуйте місце події й важливі деталі (можна зняти відео), запишіть реєстраційні номери автомобілів свідків та учасників.
Не поспішаєте давати пояснення представникам ДАІ й тим паче не підписуйте нічого, поки ваш авто юрист не надав необхідних консультацій.

Консультація автоадвоката. Чому юрист по ДТП необхідний вам?

 1. Протокол, складений на місці події, є дуже важливим елементом доказової бази. Якщо він буде складений необ’єктивно, вам буде вкрай складно заперечити дані в ньому, не оформивши належним чином свої зауваження. Свідки події найчастіше неохоче йдуть на контакт, та й вникати в суть справи теж не стануть. Співробітники ДАІ, звичайно, будуть не на вашій стороні. Тому необхідно відразу проявити максимально можливу увагу до всіх деталей, зафіксувати їх і бути наполегливим при доведенні своєї правоти.
 2. Якщо по факту ДТП порушено кримінальну справу, то залучення некваліфікованої людини для свого захисту може призвести до серйозних наслідків. Тільки досвідчений адвокат по ДТП зможе допомогти у вирішенні цієї проблеми.
 3. Страхові компанії завжди залучають висококваліфікованих фахівців на всіх стадіях правовідносин, сперечатися самостійно з якими вам буде вкрай складно.
 4. Автодорожнє право й суперечки пов'язані з ним вимагають не тільки певних юридичних знань, але й знань у сфері техніки, фізики та динаміки.
 5. З огляду на вартість транспортних засобів, їхній ремонт, можливі відшкодування морального збитку, ціни на послуги спеціаліста явно нижчі, ніж суми, якими ви ризикуєте.
 6. Причиною багатьох ДТП у нашій країні є стан доріг, порушення правил розміщення знаків, відсутність дорожньої розмітки. Всі ці деталі можна використовувати при необхідності у вашу користь. Але, щоб урахувати всі ці нюанси, необхідно володіти практичним досвідом у даній категорії суперечок, оскільки довести причинно-наслідковий зв'язок найчастіше дуже важко.
 7. Настання будь-якої дорожньо-транспортної пригоди викликає серйозний морально- психологічний стрес. Учасник ДТП фізично не здатний об'єктивно, обмірковано й логічно оцінювати ситуацію, враховувати всі дрібні подробиці й деталі, аналізувати документи, що вимагають підписання і зберігати спокій. Але з документами саме такий підхід і необхідний.

Допомога адвоката по ДТП від ЮК «Наказ»

 • Виїзд на місце події - контроль складання всіх письмових документів, вибудовування схеми поводження, виявлення сильних і слабких сторін. Крім того, адвокат по ДТП у Києві надасть всі необхідні консультації в телефонному режимі.
 • Суперечки з ДАІ й страховими компаніями - надання консультацій або проведення всіх переговорів без участі клієнта.
 • Допомога адвоката при ДТП у судових процесах і на стадії досудового врегулювання.
 • Оскарження в апеляційному й касаційному порядку рішень.
 • Участь на стадії виконання рішення.
 • Організація незалежної технічної експертизи.
 • Збір доказової бази.
 • Аналіз судової практики, підбір необхідних рішень і роз'яснень виходячи з вашої ситуації.
 • Допомога у відшкодуванні матеріального й морального збитку від ДТП.