ослуг та їх вартістю можна ознайомитися в прайс-листі.
Що входить у вартість:
- підготовка документів
- подача документів реєстратору
- отримання виписки, опису
Додатково оплачується:
- державний збір - 540 грн.
- нотаріальні послуги - від 630 грн.
Увага! 21.05.2015 року були прийняті поправки до закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи". Цим законом продовжили термін подачі відомостей про вигодоодержувачів на 4 місяці. Тобто до 25 вересня! Підприємствам, юридичним особам, у яких засновники фізичні особи і вони ж є вигодонабувачами - подавати відомості НЕ потрібно.
Закон України №1701-VII від 14.10.2014 р. зобов'язав підприємства (крім тих, що належать до державної або комунальної форми власності) та публічних діячів надавати інформацію про своїх кінцевих вигодонабувачів. Дана норма також поширюється на юридичних осіб, які були створені до набрання чинності зазначеним законом, а саме до 25.11.2014 р. Суб'єкти підприємництва зобов'язані звернутися до державного реєстратора з метою внесення даних про своїх кінцевих вигодонабувачів, а також про кінцевих вигодонабувачів своїх засновників - юридичних осіб.
Відповідальність! Недотримання цієї вимоги є адміністративним правопорушенням і загрожує керівнику чи уповноваженій особі організації накладенням штрафу в розмірі від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 5100 грн до 8500 грн).
Дані, які необхідні від вас: ПІБ і паспортні дані засновників та / або вигодонабувачів
Результат: ви отримуєте опис із печаткою та підписом реєстратора, який підшивається до документів підприємства.
Акцентуємо вашу увагу на тому, що терміни для здійснення даної процедури вкрай стислі, в той же час, ажіотаж у державних реєстраторів ускладнює завдання. ЮО "Наказ" здійснить подачу інформації державному реєстратору про ваших кінцевих вигодонабувачів в максимально короткі терміни.
Послуга з виявлення кінцевих вигодонабувачів юридичної особи надається фахівцями нашої компанії на підставі наданих вами наступних даних:
- найменування та код ЄДРПОУ;
- паспортні дані засновників (якщо засновником є іноземний громадянин необхідна копія паспорта із завіреним нотаріально перекладом)
- дані про місце проживання засновників;
- реєстраційний номер облікової картки платника податків - засновника (-ів) (ідентифікаційний код) - у разі його наявності;
- якщо у складі засновників вашого підприємства є юридична особа, вищезгадані дані необхідні також щодо засновників цієї юридичної особи;
- якщо до складу засновників материнської компанії також входить юридична особа (-и), зазначені вище дані потрібно надавати до тих пір, поки не будуть виявлені власники - фізичні особи.
Основні характеристики кінцевого вигодонабувача:
- фізична особа;
- самостійно або спільно з іншими пов'язаними особами володіє не менше 25% статутного капіталу (або прав голосу);
- здійснює істотний вплив на господарську діяльність підприємства, в тому числі на результати голосування, визначення керівного складу, питання, що стосуються господарських правовідносин;
- володіє або має право користування всіма активами або значною їх часткою;
- може приймати обов'язкові до виконання рішення або мати управлінські функції.
Таким чином, інформація, яка підлягає внесенню до ЄДР у зв'язку з останніми змінами, стосується:
- кінцевого вигодонабувача підприємства;
- кінцевого вигодонабувача його засновника, який є юридичною особою;
- структури власності засновників, які є юридичними особами, з метою визначення фізичних осіб, які мають істотну участь у підприємстві (тобто володіють, в тому числі спільно з іншими пов'язаними особами, не менше 10% статутного капіталу, прав голосу).
У подальшій діяльності підприємства зазначені дані необхідно відстежувати і, у разі зміни, звертатися до державного реєстратора для внесення змін до ЄДР.