Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Складання апеляційної скарги на рішення суду Київ

Апеляція по трудовому спору і цивільній справі

Запишіться на консультацію від 750 грн

Рішення суду першої інстанції може бути оскаржене в апеляційному порядку. Апеляційні скарги можуть подаватися по всіх справах без винятку.

Подати апеляційну скаргу мають право такі суб'єкти:    

  1. Позивач.    
  2. Відповідач.    
  3. Обвинувачений.    
  4. Учасники судового процесу, які виступали в як треті особи.    
  5. У деяких випадках подати таку заяву може прокурор, різні представники державних органів, інші органи.  

Для того щоб правильно подати скаргу до Апеляційного суду, заявник повинен зазначити у своїй заяві такі дані:    

  • найменування суду, куди подається апеляційна скарга;    
  • відомості про себе та інших осіб, які мають брати участь у судовому процесі;    
  • найменування місцевого суду, рішення якого підлягає оскарженню;    
  • вимоги особи, яка подає скаргу;    
  • перелік документів, що додаються до скарги.  

Апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції

Апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції реалізує право суб’єктів, які брали участь у судовому процесі, переглянути справу та перевірити обґрунтованість і законність винесеного вироку. У випадку порушення термінів звернення до суду, апеляція на ухвалу вироку, не розглядається. Строки подачі можуть бути поновленні або подовженні тільки за наявності обґрунтованих причин.

Апеляційна скарга на ухвалу адміністративного суду

Апеляційна скарга на ухвалу адміністративного суду надає можливість суб’єктам судового процесу оскаржити винесений вирок. Скарга на вирок суду складається у письмовій формі, відповідно до чинних вимог, та при наявності усіх необхідних довідок, включаючи квитанцію про оплату судового збору. Будь-яка постанова суду може бути оскаржена з допомогою досвідчених юристів.

Слід врахувати, що для подачі апеляційної скарги існують певні терміни. Наприклад, апеляційна скарга в господарському процесі може бути подана до Господарського апеляційного суду протягом 10 днів з моменту проголошення рішення місцевим господарським судом. Такий же термін дається для оскарження цивільних справ. Більш тривалий термін для оскарження судового рішення першої інстанції дається в кримінальному судочинстві. Так, судовий вирок може бути оскаржений протягом місяця, інші рішення - в межах 7 днів.

Успіх будь-якої апеляційної скарги залежить, в першу чергу, від правильності її написання, оскільки найменша помилка може призвести до того, що її повернуть або залишать без розгляду. Тому є сенс довірити написання скарги до Апеляційного суду професіоналам.

Фахівці нашої компанії надають юридичні послуги зі складання апеляційних скарг і представлення ваших інтересів в різних Апеляційних судах.