Консультация

Консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталья Чацкис
Наталья Чацкис (067) 846 81 81

Юридичний огляд ЖК Піонерський квартал 2 від «Доброград» (ТОВ «Гранд-Чабані»)

Цей огляд ЖК Піонерський квартал 2 допоможе вам поглянути на інвестування в комплекс очима юриста. Я розповім про територію, забудовника, дозвіл на будівництво та схему інвестування в це будівництво.

Забудовник "Доброград" (ТОВ "Гранд-Чабани")

У рекламних матеріалах ви знайдете інформацію про групу компаній «Доброград». З юридичної точки зору Забудовником є ​​ТОВ «Гранд-Чабани», але, попри те, що дозвіл на будівництво у нього є, у мене виникло питання. Будинок будується на 10 поверхів, а дозвіл видано на 9-поверховий будинок. Щоб потім будинок ввели в експлуатацію, потрібно, щоб побудовано було за фактом те, на що видали дозвіл, але швидше за все перший поверх цієї будівлі вважається цокольним. Чи враховується цокольний поверх у загальній поверховості будинку, залежить від того, на якому рівні знаходиться верх перекриття цього цоколя. Такої інформації у відкритому доступі, звичайно, немає, тому я настійно рекомендую перед інвестуванням уточнити цей момент у відділі продажів.

Інфраструктура смт. Чабани

Піонерський квартал 2 будується у Києво-Святошинському районі, смт. Чабани. Найближча станція метро – Теремки, а на автомобілі до Києва 10 хвилин Одеською трасою. Великої катастрофи з пробками я там не спостерігала, але треба розуміти, що вздовж Одеської траси зараз йде досить активна забудова й навантаження на трасу лише збільшуватиметься.

Зважаючи на те, що це передмістя, інфраструктура порівняно непогана. У межах 1 км знаходиться Нова Пошта, Фора, банк та дитячий садок, а також Мегамаркет (півтора кілометра), який покриє безліч запитів щодо об'єктів інфраструктури. Сам ЖК будують у вигляді величезної літери П та стилобат, що з'єднує дві частини будинку, будується під комерцію.

Сім'ям з дітьми я б рекомендувала заздалегідь подумати про школу, тому що в окрузі їх не так багато й швидше за все вам доведеться обирати між приватною або київською школою.

Земля під житловий комплекс ЖК Піонерський квартал 2

Земля перебуває у приватній власності та у Забудовника з цим власником землі є договір для забудови земельної ділянки. Це цілком законна схема. Цільове призначення землі я перевірила, з ним усе гаразд – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Схема Інвестування

Купуючи квартиру в ЖК Піонерський квартал вам потрібно буде підписати 2 договори. Перший - дериватив, ви підписуєте з компанією "Рубікон Інвест". Тобто ви купуєте у цієї компанії право піти до Забудовника і купити вже у нього квартиру.

Другий – договір купівлі-продажу, ви підписуєте безпосередньо із Забудовником – компанією “Гранд-Чабани”. Схема з деривативом досить поширена, вона має як плюси, так і досить серйозні мінуси.

У Договорі із Забудовником вказано термін введення в експлуатацію – 4 квартал 2020 року. Але цей термін можуть продовжити лише на 4 місяці.

Хочу звернути увагу на ключові моменти:

  1. Якщо до того, як ви оформите на себе квартиру, ви вирішите перепродати її комусь, то вам потрібно буде отримати згоду Забудовника та заплатити йому 4% від вартості квартири.
  2. Якщо ви купуєте квартиру на виплат, то потрібно дуже уважно стежити за термінами платежів. Тому що у договорі передбачені досить високі штрафи та пеня за прострочення, а у разі затримки платежів більш ніж на 30 днів, Забудовник може навіть розірвати з вами договір.

Всі договори потрібно обов'язково вивчити самостійно або ви можете замовити наш повний юридичний аудит ЖК, в якому ми з вами детально обговоримо кожен спірний момент.