Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Відзив (відгук) на позовну заяву Київ

Заперечення на позов (зразок)

Запишіться на консультацію від 750 грн

У нашій практиці заяву в прокуратуру з початку остаточно займає трохи більше місяця і його вартість від А до Я не перевищує 4000 грн., окрім складних випадків та інших складних, не вирішених питань. Як правило, все відбувається без вашої присутності і без утомливих неприємних процедур.

Отримання повідомлення про те, що ви є відповідачем у якійсь справі, не можна назвати приємною новиною. Щоб відстояти в суді свою правоту, вам потрібно неабияк потрудитися. Для початку, до розгляду судової справи, вам потрібно написати відгук на позовну заяву.

Багато хто помилково вважає, що можна проігнорувати виклик на судове засідання і взагалі не з'являтися до суду. Поводитися так ні в якому разі не можна, адже, якщо ви пару раз не відвідаєте суд, то справу просто розглянуть і без вас. І повірте: такий розгляд навряд чи закінчиться на вашу користь. Тому ваше завдання - обов'язкове складання заперечення на отриманий позов. Такий документ повинен містити таку інформацію:

  1. Найменування суду.
  2. Відомості про позивача (місце народження, адреса, посада).
  3. Безпосередньо сам текст заперечення на позов.
  4. Перелік документів, які ви плануєте докласти до відкликання на позов.

Закон також вимагає від вас вказівки ваших контактних даних (телефон, поштова адреса, електронна пошта). Вимоги до змісту відзиву на позов містяться в ст.59 Цивільно-процесуального кодексу (для господарських спорів), а також у ст. 28 Цивільно- процесуального кодексу (для цивільних, земельних, сімейних, житлових, трудових спорів).

Підписати відгук повинен відповідач або його представник. Якщо у судових розглядах буде брати участь представник, то потрібно ще подбати про те, щоб при ньому був документ, який підтверджує його повноваження.

Послуги юриста в Києві

Ми вказали вам лише на самі основні моменти процедури подання заперечення на позов. На практиці найчастіше все набагато складніше. Адже найголовніше - приділити особливу увагу змісту відкликання. Юридично правильно складений відзив на позовну заяву підвищує ваші шанси на успіх у багато разів. Наші юристи завжди готові допомогти своїм клієнтам скласти заперечення на позовну заяву і надати інші необхідні вам юридичні послуги.