Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Виселення з квартири за рішенням суду Київ

Позов про виселення за (борги, несплату комунальних платежів). Виселення (неповнолітніх дітей, чоловіка, мешканця)

Запишіться на консультацію від 750 грн

Що може бути гірше, ніж виселення з житла? Попри на те, що за загальним правилом кожен громадянин має право на житло, в Житловому кодексі передбачені норми, які дозволяють проводити процедуру виселення мешканців.

Так, виселення з житлових приміщень може здійснюватися у такому порядку:    

  • добровільно;    
  • на підставі рішення суду;    
  • на підставі санкції прокурора (у разі якщо громадяни проживають в будинку, який знаходиться в аварійному стані, або якщо вони самовільно зайняли яке-небудь житлове приміщення).  

Як правило, виселення мешканців з їх власного житла неможливе без надання їм іншого житла. Але, на жаль, з цього правила є винятки. Провести процедуру виселення можуть і без надання іншого житла. Розглянемо такий варіант більш поглиблено.

В останній час багато громадян купують житло в кредит. У цьому, безперечно, є плюси (не потрібно чекати роки, щоб оселитися у власну квартиру або будинок) і мінуси (при виникненні фінансових проблем - втрата житла). Так от, якщо у громадянина утворюється борг по кредиту, то надане житло в іпотеку підлягає стягненню. Таке стягнення може проходити в досудовому порядку, а якщо мешканці не виселяються добровільно, то виселення проводиться на підставі рішення суду. Але навіть у цьому випадку не все втрачено. У деяких випадках виселеним мешканцям можуть надати тимчасове житло.

Виселення може проводитися і не з вини мешканців. Виселити громадян з житлового приміщення з наданням іншого житла можуть:    

  • якщо будинок, в якому проживають мешканці, підлягає знесенню;    
  • будинок знаходиться в аварійному стані;    
  • будинок підлягає перебудові в нежитловий;    
  • в інших випадках.  

Виселення з житлового приміщення - дуже складний вид спорів. Наші адвокати надають юридичну допомогу своїм клієнтам не тільки з приводу виселення, а й з інших видів житлових спорів. Ми допоможемо вирішити будь-які виниклі житлові спори і зробимо все можливе, щоб ви залишилися з дахом над головою.