Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Юридичні послуги з податкових спорів

Досудове врегулювання податкових суперечок адвокат.

Запишіться на консультацію від 750 грн

Згідно ст. 6 Кодексу адміністративного судочинства України, кожен платник податків може звернутися до суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю податкового органу порушені його права, свободи та інтереси.

Згідно ст. 56 Податкового кодексу України рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку. Однак акт перевірки, наприклад, оскаржити не можна, оскільки рішенням податкового органу він не є.

Ви, напевно, знаєте, що податкові спори - заняття досить болісне, але в той же час необхідне. Для того щоб сформулювати, у чому саме не правий працівник податкового органу, потрібно неабияк потрудитися. При всьому цьому платнику податків необхідно володіти ще й спеціальними знаннями.

Практика показує, що найчастіше відстояти свою правоту можливо, але тільки за наявності уміння розбиратися у величезному масиві нормативних документів, що регулюють податкові відносини.

Все вищесказане наводить на думку про те, що для повноцінної, а головне ефективної взаємодії платника податків з «системою» необхідні юридичні послуги адвоката з податкових спорів, який буде відстоювати Ваші права та інтереси з моменту виникнення факту порушення їх до моменту відновлення.

Для оскарження рішень податкових органів у Вас є два шляхи:

  • звернення до вищого податкового органу;
  • звернення відразу до суду.

Закон не забороняє здійснити ці дві дії одночасно.

Згідно ст. 56 Податкового кодексу України подати скаргу до контролюючого органу вищого рівня можна протягом 10 календарних днів з моменту отримання протиправного  рішення. Контролюючий орган вищого рівня повинен в обов'язковому порядку відповісти заявнику протягом 20 днів.

Строк для судового оскарження рішення податкового органу обговорений в Податковому кодексі України (п. 56.18 ст. 56) і складає три роки. Термін же судового розгляду справи відповідно до ст. 122 Кодексу адміністративного судочинства України становить один місяць.

Якщо податковий орган виніс відносно Вас неправомірне рішення, скористайтеся допомогою адвоката з податкових спорів. Адже скласти скаргу чи позов до суду - при всій простоті завдання все-таки непросте. Першокласні фахівці нашої компанії (м. Київ) допоможуть вам відстояти свої інтереси як у контролюючих органах, так і в судових інстанціях різних рівнів.