Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Expedite Request - запит на прискорений розгляд

Ще одним важким ударом для українців став 2022 рік, який вніс кардинальні корективи для людей, які рятуються від повномасштабної війни з Росією. Щонайменше понад 7 мільйонів людей залишили Україну. Переважна більшість шукає порятунку в Європі, але й кількість охочих отримати американський притулок не зменшується.

Наразі українці не мають можливості порівняно просто в'їхати на територію Сполучених Штатів, попри оголошення Білим домом готовності прийняти 100 тисяч українських біженців. Своє рішення про переїзд до США українські громадяни можуть здійснити, скориставшись процедурою EXPEDITE REQUEST – прискорений розгляд петиції для тих, хто має родичів.

Expedite Request – запит на прискорений розгляд

Цей варіант має на увазі, що на території США проживає член сім'ї, який має резидентство з GREEN CARD, петиції яких перебувають на розгляді або має громадянство США, тобто платник податків. Перший крок для прискореного розгляду петиції - це її подання (Петиція I-130) до Консульського відділу посольства США для наступної категорії членів сім'ї:

  1. Для громадян США - подружжя, діти, які не досягли 21 року, батьки.
  2. Для власників GREEN CARD - подружжя, яке не досягло 21 року.

Процес оформлення в USCIS

Для отримання інформації про оформлення петиції EXPEDITE REQUEST громадянин або резидент США повинен звернутися до Служби громадянства та міграції США (USCIS) за номером телефону – 1-800-375-5283. Далі суворо дотримуватись інструкції голосового повідомлення та зв'язатися з оператором. Тут важливо наголошувати на ключове слово звернення - "EXPEDITE REQUEST".

Можна скористатися веб-сайтом USCIS за посиланням my.uscis.gov.

Оформлення EXPEDITE REQUEST на офіційному ресурсі

Петиціонер, який має бажання подати петицію на родича, може діяти таким чином: зайти на офіційний ресурс Служби громадянства та міграції США – www.uscis.gov та пройти процедуру в кілька етапів.

  1. Заходимо у профіль та в пошуковому рядку потрібно зафіксувати – «Expedite Request». У верхній частині сторінки правого кута з'явиться вікно – «Ask Emma», яке допоможе подати заявку на прискорений розгляд петиції.
  2. У вікні вказуємо «Expedition Request». Після цього система попросить зробити вибір певної категорії. Вибираємо Green Card.
  3. Далі необхідно дати відповідь на запитання: «Чи є ваша петиція на розгляді USCIS?». Відповідь "Yes".
  4. Заповнити блок питань щодо петиціонера, хто подавав петицію, розгляд якої потрібно прискорити – ввести дату народження та адресу заявника.
  5. Далі у вікні необхідно запровадити номер квитанції, отриману після оформлення петиції. Його ви можете знайти у зверху квитанції, у лівому кутку (зазвичай перші літери цього коду – WES).
  6. Як тільки система знайде справу, важливо вказати обґрунтовану причину, через яку потрібне прискорення розгляду петиції. Для цього у пункті «Urgent Humanitarian Need», у полі для коментарів надрукувати «Due to ongoing war на території Ukraine the beneficiary's life and health is in imminent danger».
  7. Зазвичай після успішного проходження всіх етапів запит повинен бути прийнятий і розглянутий найближчим часом.

Гарантії прискореної процедури

100% гарантій прискореного розгляду ніхто дати не може. Але той факт, що коли ви робити запит на прискорення, ви просите USCIS помістити вашу справу на початок списку, приділивши їй особливу увагу, щоб обробити дуже швидко. І головне, переконайтеся, що всі необхідні документи для подачі USCIS були надані повністю і правильно.