Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Адвокат по стягненню боргів Київ

Юрист по стягненню заборгованості

Запишіться на консультацію від 750 грн

З огляду на політичну й економічну ситуацію, а також сформовану сумну практику, послуги адвоката по стягненню боргів мають все більшу актуальність, як для простих громадян, так і для юридичних осіб. Адже борг може виникнути й у випадку надання позики і у випадку неналежного виконання будь-якого виду договору. Варто розуміти, що послуги зі стягнення заборгованості вам може пропонувати не тільки юрист по боргах, але й людина зовсім не пов'язана з юриспруденцією. Звичайно, ми наполегливо рекомендуємо вам діяти винятково в правовому полі. Цьому є як мінімум дві основні причини:

 • ви не ризикуєте створити собі ще більше неприємностей у вигляді проблем із законом;
 • адвокат по стягненню боргів не тільки зробить досудове врегулювання суперечки, але й у випадку невдачі піде далі і здійснить якісне та професійне судове стягнення боргів.

Послуги адвоката по поверненню боргів від ЮК «Наказ»

Стягнення боргів може бути досить тривалим, трудомістким і неприємним процесом. Юрист по стягненню боргів у Києві від ЮО «Наказ» пройде всю процедуру максимально оперативно й практично без вашої участі.

Розглянемо можливості того, як повернути борг. Повернення ваших грошей може відбуватися за документами, що підтверджують боргові зобов'язання. Такими документами найчастіше бувають:

 1. розписка;
 2. договір.

З юридичної точки зору, найбільш правильно оформляти боргові зобов'язання, складаючи обидва цих документи. Але ця не обов'язкова вимога й досвідчений адвокат по боргах зможе виконати свою роботу, маючи навіть лише один із зазначених документів.

Нижче описана схема, за якою юрист по стягненню заборгованості буде виконувати свою роботу. Досудове врегулювання суперечки. Дана процедура передбачає пред'явлення письмової претензії боржникові з вимогою про виконання своїх зобов'язань. На даному етапі адвокат по стягненню боргів у Києві зробить максимально повний збір інформації про боржника, проведе з ним переговори, оформить звернення з письмовою претензією, при необхідності залучить до справи правоохоронні органи. Найчастіше залучення кваліфікованого адвоката з вашої сторони дає боржникові зрозуміти серйозність ваших намірів і повернення коштів здійснюється на цьому етапі.

Зразок вимоги

Судовий процес. З дати, зазначеної в договорі або розписці, коли сторона зобов'язувалася виконати свої боргові зобов'язання, починає свій відлік строк позовної давності, що за загальним правилом становить 3 роки. По його закінченню ви втратите своє право на звернення до суду (хоча при певних обставинах це можна виправити). Отже, якщо боржник порушує умови вашого договору, або не повертає в строк борг, необхідно подати в суд позов про стягнення боргу.

На даному етапі адвокат складе кваліфіковану позовну заяву, у якій будуть враховані й прояснені всі нюанси вашої конкретної ситуації, захистить вашу позицію в суді, здійснить всі дії по збереженню майна боржника для наступного стягнення, вимагатиме не тільки суму боргу, але й втрати від інфляції й мінімум 3% річних, а також оскаржить при необхідності будь-яке неправомірне рішення.

Зразок позову про стягнення боргу

Необхідно відзначити, що позитивне рішення суду ще не гарантує повернення боржником грошей. Саме тому хороший адвокат ще на стадії судового розгляду буде просити суд накласти арешт на майно боржника, для того щоб не дати йому можливості переоформити його, і в такий спосіб створити серйозні перешкоди для реального виконання рішення суду.

Державний виконавець далеко не завжди прагне всіма силами розшукати майно боржника й повернути ваші гроші. Найчастіше адвокатові доводиться контролювати всі дії виконавця, оскаржувати його бездіяльність і всіляко мотивувати на якісне виконання своєї роботи. Тому, якщо ви не впевнені на всі 100 % у своїх знаннях цивільного, господарського й виконавчого законодавства, краще звернутися за кваліфікованою допомогою спеціаліста.

Допомога адвоката при стягненні боргів може включати наступні послуги:

 • консультація про перспективу повернення й оптимальну схему дій;
 • повний юридичний аналіз наявних документів;
 • юридична допомога на стадії досудового врегулювання проблеми;
 • складання позову й всіх необхідних процесуальних документів;
 • захист прав та інтересів у судових інстанціях міста Київ, а також дистанційне ведення справи на всій території України;
 • стягнення боргу за розпискою;
 • стягнення боргу за договором;
 • вимагання сум штрафних санкцій за несвоєчасне виконання зобов'язань;
 • послуги адвоката по поверненню боргів на стадії виконавчого провадження (контроль дій виконавця, оскарження неправомірних рішень).