Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Віза для далекобійників до Великобританії

Водії вантажного автотранспорту, що здійснює доставку товарів по території Великобританії, коли їх роботодавець не є резидентом Королівства (працюють на компанію, яка знаходиться за межами Англії) потрібно оформити візу.

Запишіться на консультацію
 • Який тип візи оформити
 • Підготовка пакетів документів
 • Допомога на всіх етапах

Який тип візи оформити

Для водія міжнародника (truck driver) необхідно отримати короткострокову мульти бізнес візу.

Короткострокова, тому що поїздки займають не більше 4-5 днів за раз. Мульти, тому що водіям доведеться неодноразово в'їжджати на територію Великобританії. Щоб її отримати водієві необхідно підтвердити своє працевлаштування. Для цього треба надати:

 • копію робочого контракту;
 • довідку з роботи із зазначенням посади та середньомісячного окладу;
 • копію робочої візи або дозвіл на роботу тієї країни, де ви офіційно працевлаштовані.

Дуже важливо довести мету поїздки, тобто причину необхідності в'їзду водія в країну.

Як довести

Варіант 1. Ви або ваш роботодавець маєте партнера в Британії.

У даній ситуації потрібно надати копію контракту про співпрацю, а якщо компанія раніше доставляла вантаж до Великобританії, можна додати копії транспортних накладних попередніх поїздок. Компанія Великобританії може оформити запрошення, в якому будуть вказані дані водія та підтвердження, що він буде до них приїжджати, а також вказати дату першого планованого в'їзду.

Варіант 2. У вас або у вашого роботодавця немає постійного партнера в Британії.

Часто компанія перевізник просить водія оформити візу до Великобританії, щоб мати можливість відправити його на замовлення, яке вона отримує за день, а часом і за кілька годин до виїзду водія. Тому спланувати заздалегідь таку поїздку практично неможливо та оформити запрошення тим більше. Такі замовлення зазвичай отримують через on-line систему і як тільки з'являється замовлення, він його виконує. В такій ситуації слід надавати кілька останніх накладних за останніми поїздкам співробітників компанії у Великобританії. Обов'язково слід докласти лист від роботодавця на фірмовому бланку із зазначенням:

 • схеми роботи;
 • орієнтовна кількість рейсів до Британії на місяць;
 • кількість днів перебування водія в Британії за один рейс.

Такий лист можна прикласти й в першому варіанті. Це буде для вашого кейса великою перевагою. Тому що це відрядження, роботодавець повинен вказати, що він відправляє вас у поїздку і бере на себе відповідальність за дотримання вами візового режиму Великобританії.

Документи

Крім зазначених документів, бажано докласти підтвердження нарахування заробітної плати. Наприклад, це може бути виписка по банківській картці, куди роботодавець переводить вам нараховану зарплату. При цьому бажано, щоб на вашій картці була сума коштів, яка дозволяє сплатити ваші витрати на харчування на час поїздки.

Порада!
За можливості обов'язково додайте до пакета документів, таку виписку. Попри те, що в довідці з роботи вже буде вказана зарплата, візовий офіцер повинен переконатися, що зарплата реально виплачується в тому розмірі, який вказав роботодавець. Це значно спростить йому прийняття рішення.

Крім цих документів потрібно надати стандартний пакет документів для туристичної візи:

 • закордонний паспорт та його сторінки з відмітками;
 • попередні або другий закордонний паспорт;
 • посвідку на проживання або картка дозволу на роботу;
 • документи по родині та по нерухомості.

Процедура отримання візи

Для того, щоб отримати візу кандидат повинен надати до Візового центру необхідний пакет документів:

 1. Заповнити анкету on-line.
 2. Перевести документи на англійську мову.
 3. Оплатити on-line консульський збір.
 4. Записатися для здачі відбитків пальців у візовий центр.
 5. Завантажити on-line всі документи або принести їх до візового центру на сканування, але за додаткову плату.

Термін розгляду

Звичайний термін розгляду документів становить близько 15 робочих днів. Якщо вам необхідно прискорити процес отримання візи, ви можете сплатити додатковий збір близько 250 євро і документи будуть розглянуті протягом 5 робочих днів. Вартість консульського збору залежить від того, на який тривалий термін необхідна віза. Так віза на пів року складає 108 євро, віза на два роки - 419 євро. Вся оплата здійснюється on-line. І ви можете оплатити як своєю карткою, так і передати посилання та дані для входу роботодавцю.

Важливий момент!
Найчастіше водії оформляють таку візу не на території країни громадянства, а в тій країні, де вони працюють. У більшості країн Європи, наприклад Польща або Чехія, передбачено додатковий збір близько 70 євро за подачу документів за межами країни свого громадянства.

Консультація та допомога нашої компанії

Дуже важливо надати до Візового центру переконливі документи. Якщо у Вас виникли питання про те, як оформити візу, звертайтеся до нашої компанії. У наших юристів ви можете отримати кваліфіковану консультацію з підготовки документів. З урахуванням того, що кожна країна висуває свої особливості та нюанси при видачі віз, ми допомагаємо клієнтам по всій Європі та країнам СНД.

Наш професійний сервіс й підхід до клієнтів дозволить отримати бажаний результат.