Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Евалюація диплома WES для іміграція в Канаду

Для імміграції в Канаду необхідно виконати ряд вимог Закону про імміграції. Однією з таких є підтвердження свого диплома або атестата про повну загальну середню освіту.

Запишіться на консультацію
 • Консультація
 • Інформація про WES
 • Підготовка пакетів документів
 • Допомога на всіх етапах

По суті евалюація - це порівняння документа про освіту, отриманого в Україні з канадським. Шляхом оцінки визначають, яку освіту ви отримали б в Канаді. У кожної країні є свої стандарти навчання і при імміграції уряд держави має розуміти який у вас рівень освіти. У Канаді існують кілька офіційних організацій, які уповноважені підтверджувати вашу освіту.

Процедура підтвердження освіти, отриманого в Україні складається з двох етапів:

 1. Підтвердження диплома в інформаційно - іміджевому центрі.

Інформаційно - іміджевий центр або ENIC - це офіційна організація при Міністерстві освіти України, яка здійснює верифікацію документів про освіту на оригінальність, створює спеціальний пакет для WES та передає заявнику для продовження процесу евалюації документа.

 1. Евалюація диплома в World Education Services (WES).

Підтвердження диплома в інформаційно - іміджевому центрі ENIC

Крок 1. Необхідно просканувати документи про освіту (дипломи, додатки до них, атестат про повну загальну середню освіту) в кольоровому форматі та зберегти на пошті. Скани знадобляться як для ENIC, так й для WES.

Крок 2. Зайти на сайт ENIC, вибрати персональний кабінет, зареєструвати профіль та створити заявку на верифікацію документів.

Крок 3. Всі освітні документи та доповнення до них потрібно оформити в одну заявку. Наприклад, спочатку прописати дані за дипломом, а потім доповнення. Якщо у вас два дипломи, то прописуєте дані по одному диплому, а потім по другому.

Крок 4. До кожного документа необхідно завантажити його скан. Якщо диплом на декількох сторінках, завантажити кожну. Сам диплом слід сканувати з обох сторін.

Крок 5. Після того як всі документи завантажені, необхідно зберегти заявку та відправити її в роботу.

Крок 6. Після завершення процедури вам необхідно чекати відповіді від співробітників інформаційно - іміджевого центру. Все листування ведеться в профіль, іноді дублюється на пошту.

Крок 7. Після перевірки співробітниками ENIC ваших документів, вас попросять надати akedemic record request forms, заповнену на кожен диплом, підписану та відправлену в просканованому вигляді.

Примітка!
Якщо ви будете завантажувати форму з сайту WES, перевірте, щоб внизу була вказана Канада, а не США.

Крок 7. Співробітники інформаційно - сервісного центру відправлять вам форми самого центру, які потрібно заповнити та підписати. У формі ви зможете ознайомитися з вартістю послуг центру та які послуги ви будете замовляти, а також форму зворотнього доставлення. У ній вам необхідно вказати, куди вам відправити форми після процедури верифікації.

Крок 8. Підписані форми слід відправити в електронному вигляді на перевірку співробітникам ENIC. Далі ви отримуєте в профілі посилання на оплату послуг ENIC через платіжну систему Portmone. Після оплати роздрукуйте квитанцію та прикладіть до неї оригінали дипломів, додатки до них, всі заповнені форми та відправте їх на адресу інформаційно - іміджевого центру.

З цього моменту починається процедура верифікації, яка в середньому займає 2-3 тижні.

Евалюація диплома в World Education Services (WES)

Для заповнення akedemic record request forms необхідно вказати свій реєстраційний номер на сайті WES. А значить паралельно ви будете проходити процедуру реєстрації профілю на їх сайті. Для цього:

 1. На сайті WES створити профіль, через який будете подавати заявку на евалюацію диплома. На кожну людину створюється окремий акаунт.

Якщо ви міняли прізвище, то акаунт потрібно створювати на те прізвище, яке вказано у закордонному паспорті.

 1. Вибрати країну - Канада, тип для евалюації - ECA Application for IRCC.
 2. Заповнити всі запитувані відомості та вказати адресу в профілі, куди надійдуть копії вашого заключення від WES.
 3. Прописати всі відомості по дипломах та додаткам.
 4. Далі система покаже вартість послуг - це 220 канадських доларів.
 5. Вибрати варіант доставлення документів з Канади. Доставлення звичайною поштою становить 10 канадських доларів, кур'єрське доставлення - 85 канадських доларів.

Різниця не тільки в вартісному вираженні. При посиланні листа кур'єрським доставленням вам на вказану в профілі пошту будуть приходити повідомлення й ви зможете відстежувати, де знаходяться документи.

 1. На наступній сторінці ви можете ознайомитися зі списком документів, необхідних для пред'явлення й про те, що ENIC самостійно передає документи для верифікації.

Оформлення перекладу документів на англійську мову

Дану процедуру можна зробити у звичайному бюро перекладів. WES не вимагає перекладу у нотаріуса. Перекладати необхідно все диплом, додаток до нього з зазначенням всіх дисциплін, які вивчали. Якщо була зміна прізвища, необхідно підготувати документ для перекладу, який підтверджує цей факт (свідоцтво про шлюб/розлучення).

 1. Завершальний етап - завантажити в профіль WES скани з перекладами.

Евалюація диплома в World Education Services (WES)

Як тільки WES оцінить диплом, на електронну пошту прийде повідомлення, і ви зможете завантажити електронний варіант укладення. Перевага електронного варіанту полягає в тому, що його можна використовувати для своєї мети імміграції. Евалюація диплома діє 5 років.

Якщо у вас виникають труднощі з роботою системи WES або комунікацією з інформаційно - сервісним центром, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших юристів.