Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 235 08 72

Фінансовий аналіз підприємства

Фінансовий аналіз діяльності підприємства в Україні

Фінансовий аналіз підприємства, що проводиться фахівцями ЮК «Наказ», в першу чергу, допомагає власникові підприємства побачити всі недоліки ведення бухгалтерського обліку. Аудитор не тільки виявляє помилки, а й робить висновки щодо можливих причин їх виникнення.

Фінансовий контроль і аудит допоможе підтвердити достовірність інформації, яку суб'єкт підприємництва надає зацікавленим особам. В ході нього буде проведено незалежний аналіз інформації на предмет відповідності заявленим вимогам законодавства України та достовірність надання відомостей. У разі виявлення порушень, фахівці ЮК «Наказ» нададуть інформацію про усунення проблем, що допоможе уникнути штрафних санкцій.

Аналіз фінансової діяльності підприємства потребує поетапного вивчення наступних документів:

  • первинні бухгалтерські документи;
  • декларації та звіти для податкової та інших фіскальних органів;
  • договори між підприємством та контрагентами.

 Перед тим як говорити про вартість такої послуги, фахівець нашої компанії повинен оцінити обсяги роботи. Тут враховуються наступні показники:

  • обсяг документації, яку необхідно проаналізувати;
  • кількість необхідних фахівців;
  • терміни, в які необхідно провести фінансовий аналіз.

Розмір коштів, затрачених на проведення фінансового аналізу, значно менше економічної вигоди, отриманої від цієї процедури. За загальним правилом, вартість послуги фінансового аудиту в нашій компанії починається від 1000 грн.

Компанія «Наказ» має значний досвід проведення фінансового аудиту. Наші фахівці мають високий рівень професійних знань, що дозоляє їм в найкоротші терміни аналізувати великі обсяги відомостей фінансового характеру, та зробити висновки про достовірність наданої інформації, та її відповідність законодавчим нормам. Крім того, після проведення аналізу, клієнту будуть надані рекомендації стосовно найефективніших шляхів виправлення помилок та подальшого ведення фінансового, в тому числі і бухгалтерського, обліку. Незалежний аудит сприяє підвищенню достовірності інформації про вашу компанію, що позитивно сприяє на репутації в цілому.