Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 235 08 72

Обов'язковий аудит підприємств

Проведення обов'язкового аудиту

Обов'язковий аудит в Києві, що проводиться компанією «Наказ», включає в себе наступні послуги для суб’єктів бізнесу:

  • Перевірку економічних документів і операцій, здійснених на їх підставі;
  • Перевірку на відповідність вимогам законодавства;
  • Розроблення рекомендацій щодо усунення неточностей та помилок;
  • Консультації в області ведення бухгалтерського обліку та оподаткування;

Обов'язковий аудит організації (ТОВ, ВАТ) проводиться щорічно, згідно із Законом України «Про аудиторську діяльність». ЮК «Наказ» може виявити перешкоди для ефективного ведення бізнесу і підготувати рекомендації для їх усунення.

Вартість обов'язкового аудиту залежить від часу, витраченого на перевірку, необхідності проведення додаткових послуг, а також від рівня кваліфікації фахівців, які займаються перевіркою. Ціна на послуги формується для кожного клієнта в індивідуальному порядку. Послуга обов'язкового аудиту покликана перевірити бухгалтерську звітність, правильність обліку товарно-матеріальних цінностей, первинні документи на відповідність нормам законодавства. В основному вартість послуг обов'язкового аудиту починається від 1000 гривень в день. При бажанні з юридичною компанією «Наказ» можна укласти договір на абонентське обслуговування, вартість якого починається від 2000 гривень в місяць. Така співпраця буде вигідна кожній стороні.

По закінченні перевірки юридичною компанією «Наказ» видається незалежний аудиторський висновок, що підтверджує правильність ведення фінансової звітності суб'єкта підприємництва. Висококваліфіковані фахівці нададуть докладні рекомендації керівництву компаній, які допоможуть їм вести бізнес ефективно і безпечно. Отримані консультації допоможуть замовнику оптимізувати систему оподаткування і навчитися нею керувати.