Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 235 08 72

Здача звітів в податкову та до пенсійного фонду

Здача бухгалтерських та податкових звітів

Здача звітів фахівцями юридичної компанії «Наказ» передбачає наступні послуги:

  • ретельний аналіз та перевірка первинних документів фірми;
  • перевірка правильності розрахунку заробітної плати за звітний період;
  • формування звітності (бухгалтерська звітність і звітність до податкової);
  • здача звітності у відповідні інстанції в електронному вигляді.
Москотіна Ксенія Провідний бухгалтер

Для себе ми розбили бухгалтерію на 4 зрозумілих блоку за типом робіт і підходу, і це лежить в основі нашої роботи:

Технічна бухгалтерія

Податковий і бухгалтерський калькулятор, готуємо звіти і цифри на підставі наданих вами даних і т.д.

Аутсорсинг, документообіг

Формування первинних документів, ведення банку, спілкування з контрагентами і т.д.

Аналітична бухгалтерія, консультації, юридичні послуги, кадри

Складні нестандартні податкові та бухгалтерські операції, ПДВ, основні фонди, виплати дивідендів і т.д. Навчання, консультації, розробка документів і схем роботи, податкове планування, все що вимагає індивідуально вникати в бізнес Клієнта.

Складна аналітика, пов'язана з високими ризиками

Великі обороти або операції, складні операції, ризиковані рішення, складний ПДВ і великі основні фонди.

Послуга надається компанією «Наказ» на постійній основі або у формі разового надання послуг. Послуга по здачі звітів може надаватися в рамках бухгалтерського обслуговування або окремо.

Вартість подачі звітності залежить від кількості послуг, що надаються юридичною компанією. У кожному випадку вона встановлюється на договірній основі. В середньому повний комплекс послуг з формування та здачі звітності коштує від 5000 грн.

Терміни здачі звітності

Найменування податку Термін подачі звітності (календарних днів)
Податок на прибуток підприємств Розділ III ПКУ Розділ XX, підрозділ 4 Розділ III ст. 133-142 ПКУ Звітний період:
- рік - встановлюється підприємствам, дохід яких (за вирахуванням непрямих податків) за минулий рік не перевищує 20 млн грн. Термін подачі звітності - 60 днів після закінчення періоду;
- квартал - для підприємств, дохід яких (за вирахуванням непрямих податків) за минулий рік перевищує 20 млн грн, за винятком новостворених підприємств та виробників сільгосп. продукції. Термін подачі звітності - за I квартал, півріччя, 9 місяців - 40 календарних днів після закінчення періоду; за рік - 60 днів після закінчення періоду.
Податок на доходи фізичних осіб Розділ IV ст.168, 177 ПКУ Звітний період: 1) Юридичні особи та податкові агенти ФОП (ФОП) - квартал; 2) ФОП на о.с. * - рік. Виняток: новозареєстровані або перейшли із спрощеної системи - квартал (одноразово). Термін подання звіту для всіх - 40 днів після закінчення звітного періоду.
Податок на додану вартість Розділ V ст.180-211 Розділ XX, підрозділ 2 ПКУ Звітний період - місяць. Термін подання звіту - 20 днів після закінчення звітного місяця. Для платників єдиного податку є можливість перейти на квартальний звітний період (ст.202.2 ПКУ).
Єдиний податок Розділ XIV ст. 291-300 ПКУ Звітний період: - рік - 1, 2 група. Термін подання звіту - 60 днів з моменту закінчення періоду; - квартал - 3 група. Термін подання звіту - 40 днів з моменту закінчення періоду; - рік - 4 група. Розрахунок на поточний рік не пізніше 20 лютого поточного року.
Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування Закон № 2464, Наказ Міндоходов і зборів № 454 Звітний період:
- місяць - для юр.осіб та ФОП - податкових агентів. Термін подання звіту - до 20 числа місяця, наступного за звітним;
- рік - для ФОП о.с. *, ФОП є.п. **, самозайнятих осіб. Термін подання звіту - 40 днів з дати закінчення звітного періоду закінчення звітного періоду.
Акцизний податок Розділ VI ст.212-230 ПКУ Звітний період - місяць. Термін подання звіту - до 20 числа місяця, наступного за звітним.
Транспортний податок Розділ XII ст.267 ПКУ Звітний період - рік. Термін подання звіту (для юр. Осіб) - до 20 лютого поточного року, а для знову презнаходження об'єкта - місяць з дати реєстрації прав. Для фіз.осіб. - розрахунок здійснює контролюючий орган і надсилає податкове повідомлення-рішення до 1 липня.
Земельний податок / орендна плата Розділ XII ст.269-287 ПКУ Звітний період (на вибір) - рік (з розбивкою в декларації загальної суми по місяцях) або місяць (тоді не потрібно річну декларацію подавати). Термін подання звіту - до 20 лютого поточного року або щомісяця протягом 20 днів з моменту закінчення звітного місяця.
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Розділ XII ст.266 ПКУ Звітний період - рік. Термін подання звіту - до 20 лютого поточного року. Для новоствореного (введеного) об'єкта - 30 днів з моменту реєстрації прав. Для фіз.осіб. - розрахунок здійснює контролюючий орган і надсилає податкове повідомлення-рішення до 1 липня.
Екологічний податок Розділ VIII ст.243-250 ПКУ Звітний період - квартал. Термін подання звіту - 40 днів з моменту закінчення звітного кварталу.
Рентна плата за користування надрами Розділ IX ст.252-253 ПКУ
Рентна плата за користування радіочастотним ресурсом аздел IX ст.254 ПКУ
Рентна плата за спеціальне використання води Розділ IX ст.255 ПКУ
Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів Розділ IX ст.256 ПКУ
Рентна плата за транспортування нафти, газу, аміаку Закон від 28.12.2014 № 71-VIII
Збір за місця паркування транспортних засобів Розділ XII ст.268-1 ПКУ
Туристичний збір Розділ XII ст.268 ПКУ
* ФОП о.с. - фізичні особи - підприємці на загальній системі оподаткування без найманих. ** ФОП О.М. - фізичні особи - підприємці на єдиному податку без найманих.

Звітність з ПДВ 2015

Завантажити нову форму податкової декларації з ПДВ 2015 Excel.

Починаючи з січня 2015 року всім платникам ПДВ звітність необхідно подавати в електронній формі, дотримуючись вимог щодо реєстрації електронного підпису. Необхідно звернутися в Центр обслуговування платників ДФС у районах м. Києва для безкоштовного оформлення електронних ключів.

З 30.01.2015 року діє Наказ Мінфіну № 13 від 23.01.2015 р., який вніс зміни в колишню форму декларації з ПДВ, уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з ПДВ у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок, а також в порядок заповнення і подання звітності.

Відповідно, починаючи з 01.03.2015 року (звітні періоди за лютий 2015 і перший квартал року) декларацію і уточнюючі розрахунки необхідно надавати за новою формою.

Висококваліфіковані фахівці юридичної компанії «Наказ» в найкоротші терміни підготують необхідну фінансову звітність на підставі поданих документів і доставлять її в контролюючі інстанції.