Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 235 08 72

Податкове планування на підприємстві

Постановка і податкове планування Київ

Податкове планування та оптимізація податків мають на меті зниження податкових виплат. Юридична компанія «Наказ» допоможе оптимізувати діяльність суб'єктів бізнесу відповідно поставленим цілям з урахуванням вимог законодавства України. Ми пропонуємо стратегічне і практичне корпоративне податкове планування. В ході розробок проектів з оптимізації податків організацій фахівці врахують імовірність змін у податковому законодавстві країни і можливість внесення коригувань.

Планування податків фахівцями ЮК «Наказ» призведе до зниження податкового навантаження без порушення законодавства країни. Вартість послуг з планування розраховується індивідуально для кожного суб'єкта підприємництва. Вона залежить від сфери діяльності компаній, кваліфікації фахівців, залучених до розробки заходів з оптимізації оподаткування, строків виконання. В середньому вартість на послуги починається від 1265 гривень.

Фахівці компанії «Наказ» володіють значним досвідом і високим рівнем професіоналізму в сфері податкового планування. Вони ефективно проведуть оптимізацію оподаткування, як по всій діяльності підприємств, так і за окремими видами податків або операцій, і допоможуть у створенні оптимальної схеми податкового планування. Ними будуть надані професійні консультації, що дозволяють мінімізувати податкові наслідки та можливі ризики. У разі необхідності ЮК «Наказ» надасть послуги з супроводження бізнесу з нуля.