Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 235 08 72

Організація бухгалтерського обліку на підприємстві

Організація і постановка бухгалтерського обліку в Києві

Організація і постановка бухгалтерського обліку підприємств Києва та Київської області на принципах аутсорсингу - одне з основних напрямків діяльності компанії «Наказ». Бухгалтерський аутсорсинг - це передача функцій по веденню бухгалтерського та податкового обліку на підставі договору фірмі, що спеціалізується в цій області. Організація і постановка податкового обліку - це одне з найважливіших завдань підприємства. Ви можете довірити компанії «Наказ» як ведення окремих функцій, так і комплексне бухгалтерське обслуговування.

  • Ви бажаєте оптимізувати процес управління підприємством?
  • Скоротити витрати на ведення обліку та підвищити доходи?
  • Гарантовано мати висококваліфіковану бухгалтерську допомогу?
  • Бути впевненим у правильності ведення фінансово-господарської діяльності?
Москотіна Ксенія Провідний бухгалтер

Вартість організації бухгалтерського обліку з допомогою спеціалізованої компанії приблизно дорівнює витратам на зарплату штатним бухгалтерам або навіть нижче цієї суми. Віддалена організація бухгалтерського обліку на підприємствах надає економію за рахунок зменшення затрат на організацію робочих місць, на підбір кваліфікованого персоналу та його навчання, на придбання необхідних бухгалтерських програм. Комплексне бухгалтерське обслуговування включає послуги ведення первинної бухгалтерії, підготовки та складання всієї звітності, а також проходження звірок і перевірок підприємства - фактично, це повне ведення бухгалтерії організації. Індивідуальний підхід фірми «Наказ» до специфіки бізнесу клієнтів різних форм власності - від фізичних осіб-підприємців (СПД-ФОП) до великих компаній (ТОВ) - дозволяє знайти вигідне рішення оплати бухгалтерських послуг у залежності від обсягу робіт.

Для себе ми розбили бухгалтерію на 4 зрозумілих блоку за типом робіт і підходу, і це лежить в основі нашої роботи:

Технічна бухгалтерія

Податковий і бухгалтерський калькулятор, готуємо звіти і цифри на підставі наданих вами даних і т.д.

Аутсорсинг, документообіг

Формування первинних документів, ведення банку, спілкування з контрагентами і т.д.

Аналітична бухгалтерія, консультації, юридичні послуги, кадри

Складні нестандартні податкові та бухгалтерські операції, ПДВ, основні фонди, виплати дивідендів і т.д. Навчання, консультації, розробка документів і схем роботи, податкове планування, все що вимагає індивідуально вникати в бізнес Клієнта.

Складна аналітика, пов'язана з високими ризиками

Великі обороти або операції, складні операції, ризиковані рішення, складний ПДВ і великі основні фонди.

Якщо вас зацікавило хоча б одне з цих питань, то вам слід розглянути можливість ведення абонентського бухгалтерського обслуговування компанією «Наказ» у вас на підприємстві. Завдяки таким договірним відносинам, постановка бухгалтерського обліку на вашому підприємстві буде мати якісно високий рівень.

Багаторічною бездоганною роботою у сфері консалтингу ЮК «Наказ» заслужила довіру своїх клієнтів. Основні принципи компанії:
  • дотримання повної конфіденційності інформації та збереження комерційної таємниці організацій;
  • відповідальність перед замовниками за правильність і своєчасність надання інформації;
  • гнучкий підхід в оплаті послуг;
  • правильна організація податкового обліку;
  • вивчення потреб кожного клієнта і вибір оптимального рішення ведення бухгалтерського обліку у відповідності з особливостями бізнесу.