Юридический блог

Про проведення одночасної перевірки контролюючими органами повідомлятимуть за 10 днів до її початку

929
0

Кабміном розроблено порядок здійснення та механізм координації проведення одночасних перевірок (ревізій) контролюючими органами та органами держфінконтролю (Постанова КМУ від 23.10.2013 р. №805).

Зокрема у ньому зазначено, що планування перевірок (проводяться для забезпечення повноти та правильності нарахування та сплати податків, платежів) суб’єктів господарської діяльності має здійснюватися щокварталу органами державного фінансового контролю та контролюючими органами (органами доходів та зборів).

Якщо у плані-графіку перевірок відповідних органів зазначаються однакові суб’єкти господарювання, дані перевірки проводяться одночасно, за відповідним попереднім погодженням (враховуючи зміни до них). Про проведення таких перевірок (про дату її початку) територіальні органи Міндоходів інформують керівника підприємства, фізособу не пізніше ніж за 10 днів до початку проведення. У іншому випадку (уразі неможливості проведення одночасної перевірки усіма контролюючими органами) ревізія проводиться лише за згодою суб’єкта господарювання, та у погоджені з ним строки.

 Інформація про виявлені факти порушення вимог митного, податкового або іншого законодавства, під час проведення планової виїзної ревізії, подається відповідному контролюючому органові.