Юридичний блог

Медична довідка форма 127/о Київ

Мы не помогаем с этой услугой, страница перенесена в блог, но устаревшая для нас информация может быть для вас полезной

Медична довідка для отримання дозволу на зброю

Послуга
Медична довідка для отримання дозволу на зброю

Деякі професії такі, як інкасатор, охоронець, поліцейський, тісно пов’язані з використанням та носінням зброї. Також, багато хто бажає придбати, наприклад, пістолет, щоб відчувати захищеність, або рушницю для занять полюванням. У будь-якому разі для цього потрібна спеціальна медична довідка форми 127/о. Вона оформляється для того, щоб одержати або поновити ліцензію на носіння зброї. Медичну довідку можна оформити, пройшовши медкомісію в будь-якій приватній або державній лікарні. Якщо підете до міської, то ризикуєте весь день провести в чергах, причому, можливо, навіть не одержавши необхідний документ за 1 день. Але, на щастя, медична довідка для отримання дозволу на зброю може бути оформлена й більш раціонально. Партнери компанії «Наказ» у Києві пропонує своїм клієнтам допомогу в одержанні даного документа. Замовити медичну довідку для оформлення ліцензії на використання зброї можна в будь-який час. Подзвоніть до нас в офіс або залишіть заявку на сайті, щоб наш фахівець зв'язався з вами та розповів про всі деталі щодо послуги.

Навіщо потрібна медична довідка для власників зброї, і як її одержати

Якщо ви прагнете законно володіти та використовувати мисливську, пневматичну, травматичну, вогнепальну, гладкостовбурну або нарізну зброю, то вам необхідно мати спеціальний дозвіл. Для його оформлення потрібно пройти медкомісію та одержати певну довідку (форма 127/о). В цілому, список лікарів невеликий і складається з:

 • нарколога;
 • психіатра;
 • невропатолога;
 • офтальмолога;
 • терапевта.

Фактично, огляд спрямований на те, щоб переконатися у ваших здатностях використовувати зброю. Ви повинні мати гарний зір, слух, не мати схильності до зловживань алкоголем або наркотиками, та інше. Якщо ви впевнені у відмінному стані свого здоров'я, то медкомісія – це проста формальність. Звернувшись у нашу компанію в м. Київ, ви можете позбавити себе зайвих клопотів та заощадити час. Придбати медичну довідку для власників зброї можна легально та за доступною ціною. Нам буде потрібно від вас лише:

 • діючий внутрішній паспорт;
 • фотокартка 3х4 (1 шт.).

Варто відзначити, що термін дії медичної довідки на носіння зброї становить до 3 років. Після його закінчення, ви можете поновити даний документ у нас.

Переваги замовлення медичної довідки на зброю у нас

Легально купити медичну довідку для отримання дозволу на зброю може кожний. Безумовно, якщо він дійсно певен у своєму стані здоров'я. Звернення до нашої компанії має ряд переваг, серед яких варто виділити:

 • Економію часу, сил і нервів. Ви не дізнаєтеся, що таке довгі черги та очікування. Щоб одержати довідку для власників зброї буде потрібен всього один день з допомогою наших фахівців.
 • Високий рівень сервісу. Він полягає не тільки в оперативності роботи нашого персоналу, але й у привітності та бажанні допомогти, чого не скажеш про середньостатистичних лікарів.
 • Легальність і надійність. Компанія «Наказ» пропонує своїм клієнтам замовити тільки справжні медичні довідки та гарантує їхню дійсність.
 • Доступні ціни. Ми формуємо вартість послуг так, щоб люди з різним рівнем доходу змогли їх собі дозволити.

Компанія «Наказ» працює, у першу чергу, щоб допомагати людям вирішувати різні проблеми в максимально стислі терміни. Адже життя сучасних людей в Україні досить динамічне та повне турбот. Не потрібно витрачати дорогоцінний час на прості формальності, залишіть усі турботи нашим співробітникам!