Юридичний блог

Сертифікат психіатра (форма 122-2/о) Київ

Мы не помогаем с этой услугой, страница перенесена в блог, но устаревшая для нас информация может быть для вас полезной

Довідка від психіатра

Послуга
Медична довідка від психіатра

Медична довідка від психіатра (форма 122-2/о) – це медичний документ, котрий може знадобитися багатьом громадянам для роботи. Подібна довідка від психіатра для влаштування на роботу послужить для роботодавця незаперечним доказом того, що людина, яка претендує на ту або іншу посаду, є врівноваженою, стійкою до різних стресових ситуацій, і не зможе жодним чином нашкодити іншим співробітникам.

Кому й коли необхідна довідка від психіатра?

Без такого документа вас не зможуть прийняти на роботу в соціальній сфері діяльності або на роботу, де потрібне вирішення непростих завдань і прийняття складних рішень, уміння тривалий час концентруватися в найважчих виробничих умовах. Особливо, взяти довідку в психіатра буде потрібно особам, які планують працевлаштуватися водієм, лікарем, охоронцем, учителем, вихователем у дитячих садках, співробітником правоохоронних та військових органів і т.д.

Крім працевлаштування, потрібна довідка або сертифікат психіатра громадянам і в наступних ситуаціях:

  • для отримання водійського посвідчення;
  • для оформлення кредитів або іпотеки;
  • для здійснення будь-яких операцій із нерухомістю, зокрема, купівлі-продажу;
  • для всиновлення дитини;
  • для оформлення дозволу на носіння зброї.

Де отримати довідку від психіатра?

Зробити довідку психіатра можна в будь-якій державній клініці на території України, але для цього вам доведеться витратити багато вільного часу на те, щоб записатися до відповідного фахівця на прийом, відвідати його для подальшого обстеження. Як відомо, робота психіатра із приватної медичної установи коштує недешево, тому, крім витраченого вільного часу, ви також витратите чималу суму грошей.

Набагато простіше й вигідніше купити довідку від психіатра за прийнятною ціною в приватній медичній клініці у партнерів компанії «Наказ», позбавивши себе тим самим від непотрібних турбот. Вартість довідки від психіатра вас приємно здивує. Ви й самі зможете переконатися в тому, що така пропозиція виявиться для вас значно вигіднішою, ніж відвідування лікаря в державній клініці.

Допомога в оформленні медичних довідок

Для того щоб отримати довідку психіатра в Києві в приватній медичній клініці від партнерів компанії «Наказ» від вас буде потрібна всього лише наявність наступних документів:

  • громадянський паспорт;
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для громадян чоловічої статі).

Термін дії довідки від психіатра становить 30 днів із моменту її отримання, тому вам доведеться поквапитися, щоб пред'явити даний документ своєму роботодавцеві. По закінченню терміну дії й у випадку, якщо ви не надали медичну довідку на роботу – вам знадобиться отримати новий документ даного типу.