Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Мария Пилипчук
Марія Пилипчук (063) 235 08 72

Медична довідка для виїзду за кордон (форма 082/о) Київ

Купити медичну довідку для візи

  Послуга Ціна
Медична довідка для виїзду за кордон 300 грн.
замовити

Увага

Повідомляємо, що юридична компанія НАКАЗ є агентом приватної медичної клініки і надає інформаційно-консультаційні послуги, прийняття замовлень від клієнта і допомогу в оформленні документів для отримання медичних довідок для прискорення їх отримання в клініці.

Медичні довідки видаються в приватній медичній клініці і виключно після огляду відповідним лікарем.

Кожен, хто планує відпочити чи налагодити ділові стосунки зі своїми партнерами за кордоном повинен не тільки купити авіаквитки чи забронювати для себе номер в одному з готелів, але оформити візу й медичну довідку для виїзду за кордон, котра є невід'ємною частиною договору медичного страхування.

Форма медичної довідки 082/о

Медична довідка для виїзду за кордон (форма 082/о) – це документ, що видається медкомісією тієї або іншої клініки. У ньому вказується, що в пацієнта все в порядку зі здоров'ям і немає ніяких протипоказань для відвідування конкретної країни. Виїхати з України, для того щоб відвідати деякі держави, без подібної довідки – неможливо. Медична довідка для візи доведе представникам посольства, що ви повністю здорові, і на вас можна відкрити візу.

Оформляється довідка для виїзду за кордон на спеціальному бланку після попереднього огляду медкомісією. Обов'язково в документі потрібно вказати:

 • найменування установи, що видала довідку;
 • ПІП пацієнта;
 • висновки лікарів;
 • рішення про дозвіл на виїзд;
 • підписи глави та членів медкомісії;
 • печатка медустанови.

Зразок медичної довідки поданий на даній сторінці.

Де взяти медичну довідку?

Як і говорилося раніше, зробити медичну довідку форми 082/о можна після попереднього лікарського огляду в державній клініці України, що видає дану форму довідки. Якщо ж у вас немає часу на відвідування державних клінік, а також немає бажання займатися паперовою тяганиною, тоді можна замовити медичну довідку в приватній клініці у партнерів нашої компанії.

У такому випадку вам не потрібно буде записуватися в державну клініку на прийом до лікарів та вистоювати черги, щоб пройти медогляд. Усе, що від вас буде потрібно для того, щоб медична довідка 082 гарантовано була оформлена – це надати нашим фахівцям деякі документи і пройти огляд у приватній клініці. У перелік входять:

 • громадянський паспорт;
 • флюорографія, зроблена в цьому році;
 • аналізи (ВІЛ, сифіліс).

Крім цього, додатково можуть знадобитися сертифікати від нарколога й психіатра. Також ми можемо зробити переклад. Про це та про багато іншого ми повідомимо вам під час звернення до нас.

Незмінними перевагами замовлення медичної довідки в наших фахівців є:

 • можливість не записуватися на прийом та не вистоювати черги в державній лікарні;
 • швидке й термінове оформлення медичної довідки;
 • економія вільного часу й коштів;
 • кваліфікований і привітний персонал.

Купити медичну довідку у наших партнерів в медичній клініці ви можете прямо зараз за контактним номером телефону. Термін придатності довідки становить від 3 до 6 місяців.