Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Мария Пилипчук
Марія Пилипчук (063) 235 08 72

Довідка про відсутність корупційного правопорушення в сфері державних закупівель (термінове отримання)

Довідка про відсутність корупційного правопорушення Міністерства юстиції України (для участі в тендері)

Як замовити послугу довідка про корупцію?

Необхідно відправити нам на електронну адресу office@nakaz.com.ua наступну інформацію:

  1. Назва організації
  2. Контактний номер телефону (мобільний)
  3. Копія паспорта та ідентифікаційного коду
  4. Запит установленого зразка (оригінал)
  5. Згода на проведення перевірки (оригінал)
  6. Доручення на нашого співробітника (оригінал)
Даний документ можна отримати в електронному вигляді тільки при наявності електронних ключів і тільки на себе (Юр. І фіз. Особа). nazk.gov.ua/informaciya-z-reyestru-vytyag-i-dovidka

Інформаційна довідка з Реєстру про відсутність корупційного правопорушення в сфері державних закупівель – це документ, який надається Головним управлінням юстиції в м. Києві й підтверджує наявність або відсутність інформації про вас у реєстрі.

Деякі наші готові замовлення:

Довідка про відсутність корупційного правопорушення містить у собі наступну інформацію:
  • інформація про особу, яка притягалася до відповідальності за правопорушення в сфері державних закупівель (прізвище, ім'я, по-батькові), місце народження, число, місяць, серія й номер паспорта);
  • номер і дата судового рішення;
  • реквізити наказу про адміністративне покарання;
  • відмітка про відсутність відомостей, що вказані в запиті.

Довідка про корупцію – це документ, який необхідний для участі в державних тендерах і закупівлях, а також при проведенні певних перевірок. Даний документ видається міністерством юстиції України. Право на отримання довідки має будь-який громадянин України, а також громадяни інших держав, які проживають на території нашої країни. Щоб отримати довідку, вам необхідно пред'явити письмову заяву, а також прикріпити копію свого паспорта та коду. Як правило, довідка про корупцію видається протягом 3-5 робочих днів від дня пред'явлення письмової заяви.

Якщо ви не хочете витрачати сили та час на отримання довідки, або ж документ потрібен терміново, то краще замовити довідку про корупцію в наших фахівців. Ми підготуємо всі необхідні документи і забезпечимо швидке отримання виписки. Також ви можете замовити послугу за телефоном та отримати довідку про корупцію, не відволікаючись від ваших справ – кур'єр доставить її за вказаною вами адресою і передасть документ вам особисто в руки. Довірте цю справу професіоналам – ми гарантуємо оформлення документа в найкоротший термін і без вашої особистої участі.