Пн-Пт с 10:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Марія Пилипчук
Марія Пилипчук (067) 950 81 81

Довідка про заборгованість перед бюджетом

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом

Назва послуги Терміни Ціна (грн.)
Довідка про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску 6 робочих днів 900
Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом 6 робочих днів 900

Запишіться на консультацію

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом (по податках і платежах).

На вимогу платників, а саме роботодавців, фізичних осіб–підприємців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, органи доходів і зборів звіряють суми нарахування та сплати ними єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — ЄВ).

Для цього платник звертається із заявою в довільній формі з метою отримання довідки про відсутність заборгованості зі сплати ЄВ в органи доходів і зборів за основним місцем обліку. У заяві обов’язково слід зазначити назву установи, в яку особа цю довідку має подати. Контролюючий орган на підставі даних картки особового рахунку платника визначає наявність/відсутність заборгованості зі сплати ЄВ на дату формування довідки.

Довідку за довільною формою (крім довідки про відсутність заборгованості зі сплати ЄВ у зв’язку з прийняттям рішення про ліквідацію, реорганізацію юридичної особи, припинення підприємницької діяльності фізичною особою) потрібно надавати платнику ЄВ безоплатно упродовж 15 календарних днів (ст. 20 Закону України від 02.10.1996 р. №393/96-ВР «Про звернення громадян» зі змінами і доповненнями).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: У випадку недоплати в бюджет від 0,1 коп. - Збільшується вартість і термін, сума залежить від ситуації і термінів її рішення, ціна формується індивідуально в кожному випадку.

* У разі замовлення у нас повного пакету документів, щодо забезпечення процедури участі в тендері або державних закупівель чи співпраці на постійній основі - діє система знижок.