Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Довідка про заборгованість перед бюджетом

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом

  Назва послуги Терміни Ціна (грн.)
Довідка про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску 6 робочих днів 900
Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом 6 робочих днів 900
 
замовити

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом (по податках і платежах).

На вимогу платників, а саме роботодавців, фізичних осіб–підприємців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, органи доходів і зборів звіряють суми нарахування та сплати ними єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — ЄВ).

Для цього платник звертається із заявою в довільній формі з метою отримання довідки про відсутність заборгованості зі сплати ЄВ в органи доходів і зборів за основним місцем обліку. У заяві обов’язково слід зазначити назву установи, в яку особа цю довідку має подати. Контролюючий орган на підставі даних картки особового рахунку платника визначає наявність/відсутність заборгованості зі сплати ЄВ на дату формування довідки.

Довідку за довільною формою (крім довідки про відсутність заборгованості зі сплати ЄВ у зв’язку з прийняттям рішення про ліквідацію, реорганізацію юридичної особи, припинення підприємницької діяльності фізичною особою) потрібно надавати платнику ЄВ безоплатно упродовж 15 календарних днів (ст. 20 Закону України від 02.10.1996 р. №393/96-ВР «Про звернення громадян» зі змінами і доповненнями).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: У випадку недоплати в бюджет від 0,1 коп. - Збільшується вартість і термін, сума залежить від ситуації і термінів її рішення, ціна формується індивідуально в кожному випадку.

* У разі замовлення у нас повного пакету документів, щодо забезпечення процедури участі в тендері або державних закупівель чи співпраці на постійній основі - діє система знижок.

Обговорення і відгуки (0)