Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Мария Пилипчук
Марія Пилипчук (063) 235 08 72

Довідка в басейн Київ

Медична довідка для відвідування басейну

  Послуга Ціна
Довідка в басейн 350 грн.
замовити

Увага

Повідомляємо, що юридична компанія НАКАЗ є агентом приватної медичної клініки і надає інформаційно-консультаційні послуги, прийняття замовлень від клієнта і допомогу в оформленні документів для отримання медичних довідок для прискорення їх отримання в клініці.

Медичні довідки видаються в приватній медичній клініці і виключно після огляду відповідним лікарем.

Безперечно, найактивніший і найкорисніший вид спорту – це плавання. З абонементом у басейн на руках, можна займатися плаванням цілий рік. При цьому, як для дорослого, так і для дитини, знадобиться довідка в басейн. Займаючись плаванням після або до роботи, можна зарядитися бадьорістю. Для людини відвідування басейну може стати не тільки хобі, але й заняттям, яке зможе зміцнити кровоносні судини, загальний стан здоров'я. Але, перш ніж відвідати своє перше заняття із плавання, вам доведеться зробити медичну довідку.

Медична довідка для басейну не є яким-небудь офіційним документом, що встановлений українським законодавством як пропуск на заняття цим видом спорту. Але потрапити в басейн без медичної довідки, на жаль, не можна. Без неї ви ніяк не зможете довести, що ви повністю здорові й придатні для занять водним спортом.

Що робити, якщо потрібна довідка в басейн?

Люди, які вперше чують про такий документ, котрий необхідно пред'являти завідувачеві басейном, часто задаються питаннями, яка форма медичної довідки для відвідування басейну, де взяти медичну довідку й чи можна її придбати. Так як оформлення медичної довідки в басейн не встановлено в жодному пункті існуючих законів України, подібний документ є нічим іншим, як звичайним документом із медичної установи, у якому помічено те, що ви пройшли медичний огляд у певних лікарів. Найчастіше в медкомісію входять:

  • лікар-терапевт (для дітей дошкільного й шкільного віку – педіатр);
  • дерматовенеролог;
  • гінеколог (для осіб жіночої статі).

Довідка повинна містити в собі:

  • назву медичної установи;
  • ПІП пацієнта;
  • стан здоров'я пацієнта та його придатність для занять плаванням;
  • підписи й печатки лікарів медустанови.

Зразок медичної довідки ви можете побачити на даній сторінці.

Відповідно оформити її можна:

  • у державній поліклініці;
  • у приватній поліклініці;
  • у нас.

Відвідування лікарів у державній клініці може забрати у вас занадто багато вільного часу й коштів. Якщо ж ви не маєте наміру дарма витрачати особистий час і сили на відвідування державних медустанов, тоді можна купити довідку в басейн у наших партнерів в приватній медичній клініці.

Термін дії медичної довідки для басейну становить від 3 до 12 місяців. Після закінчення терміну придатності документа й за запитом від завідувачів басейном, ви зможете купити медичну довідку знову.

Якщо потрібна довідка в басейн у Києві, замовити її можна за контактним номером телефону або безпосередньо під час відвідування клініки.