Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Мария Пилипчук
Марія Пилипчук (063) 235 08 72

Сертифікат від нарколога (форма 140/о) Київ

Довідка від нарколога

  Послуга Ціна
Сертифікат від нарколога 450 грн.
замовити

Увага

Повідомляємо, що юридична компанія НАКАЗ є агентом приватної медичної клініки і надає інформаційно-консультаційні послуги, прийняття замовлень від клієнта і допомогу в оформленні документів для отримання медичних довідок для прискорення їх отримання в клініці.

Медичні довідки видаються в приватній медичній клініці і виключно після огляду відповідним лікарем.

Відповідно до українського законодавства отримати сертифікат від нарколога (форма 140/о) зобов'язані представники багатьох професій, особливо ті, котрим необхідна висока концентрація й стресостійкість для виконання конкретних робочих завдань. Довідка від нарколога підтверджує те, що в людини немає ніяких проблем із наркотиками або алкоголем.

Кому необхідний сертифікат?

Згідно з наказом МОЗ України «Про вдосконалення системи профілактичних протиалкогольних та протинаркотичних заходів та обов'язкових профілактичних наркологічних оглядів» проходження медогляду в нарколога є обов'язковою процедурою для громадян тих професій, які зазначені в постанові № 1238. Відповідно до цієї постанови взяти довідку в нарколога буде потрібно:

 • працівникам, які мають справу з деякими видами речовин: метанолом, бензолом, насиченими й ненасиченими вуглеводневими речовинами;
 • працівникам, чия робота пов'язана з використанням вибухонебезпечних речовин;
 • працівникам, чия робота прямо пов'язана з носінням вогнепальної зброї;
 • працівникам фармацевтичних підприємств;
 • медичним працівникам;
 • працівникам у пожежній охороні, газорятувальній службі;
 • водіям, у тому числі громадянам на права;
 • авіаційному персоналу;
 • держслужбовцям;
 • громадянам інших не менш важливих професій.

Більш детально ознайомитися з переліком професій можна у вищевказаній постанові КМУ № 1238 від 06.11.1997 року.

Зразок довідки від нарколога (форма 140/о) ви можете побачити на даній сторінці.

Де отримати довідку від нарколога?

Багато громадян України часто задаються питаннями про те, де отримати дану довідку й скільки коштує сертифікат нарколога. У Києві отримати даний медичний документ можна в будь-якій приватній клініці. Але в такому випадку довідка від нарколога може обійтися для вас досить недешево. Крім того, для її отримання вам, спочатку, доведеться пройти обов'язкове обстеження в лікаря. Відповідно ви витратите на оформлення сертифіката не тільки особисті кошти, але й свій вільний час. Кращий вихід для громадян, які дбайливо ставляться до власних коштів та хочуть із користю провести своє дозвілля – придбання довідки у наших партнерів в приватній медичній клініці, ми попередньо передамо всі ваші дані і таким чином отримання займе мінімальний час.

Послуги оформлення медичних довідок

Компанія «Наказ» пропонує своїм клієнтам купити сертифікат у наших партнерів в медичній клініці. Вартість сертифіката нарколога виявиться цілком прийнятною.

Для того щоб отримати довідку від нарколога в Києві, вам знадобиться надати нам тільки:

 • громадянський паспорт;
 • військовий квиток або приписне свідоцтво (для громадян чоловічої статі).

Термін дії довідки від нарколога становить 1 місяць із моменту отримання. У випадку якщо термін дії мине, і ви не встигнете пред'явити документ під час працевлаштування – тоді вам доведеться отримати новий сертифікат. У нас можна купити довідку від нарколога й психіатра.

Обговорення і відгуки (3)

Виктор
26.01.2017 20:09

Здравствуйте!
Возможно ли заказать ветеринарную справку "форма 1",для вывоза животного за границу?!
(Антитела к бешенству)

НАКАЗ
27.01.2017 11:53

Добрый день, Виктор.
Наша компания не сотрудничает с ветеринарными мед.учреждениями.

Світлана
12.07.2016 17:43

Доброго дня!
Як ви прокоментуєте наступну інформацію, що розміщенна на офіційному сайті Київської міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія":
"Шановні друзі!
В останній час у місті Києві з’явились так звані "медичні комісії", що безпідставно, всупереч законодавству, видають людям наркологічні сертифікати форми №140/о. КМНКЛ "СОЦІОТЕРАПІЯ" є єдиною уповноваженою державою організацією, на проведення обов’язкових наркологічних медичних оглядів населення і видачу сертифіката № 140/о. Вже як два роки лікарі КМНКЛ "СОЦІОТЕРАПІЯ" працюють з "Електронним реєстром пацієнтів України", вносячи в систему дані по виданому наркологічному сертифікату. Договорів на проведення спільної діяльності по проведенню наркологічних оглядів КМНКЛ "СОЦІОТЕРАПІЯ" ні з ким заключено не було, дозволів компаніям не надавалося. Будьте уважні! Не дайте себе ошукати!!!"