Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Мария Пилипчук
Марія Пилипчук (063) 235 08 72

Тендерна документація – юридичний аналіз та підготовка

Сфера здійснення держзакупівель (тендерів) сьогодні, як ніколи, актуальна, але потребує комплексного юридичного обслуговування. Будь-яка неточність в оформленні документів чи у процесі проведення самої процедури тендерів може мати негативні наслідки. Причому – як для замовників, так і для учасників. Тому особливо важливим є юридичний супровід підготовки та аналіз тендерної документації, які готові надати наші юристи з питань проведення тендерів. Дайте вашому бізнесу нові перспективи та імпульс до подальшого розвитку, замовивши послугу у спеціалістів з тендерних питань у Києві. Команда кваліфікованих юристів по проведенню тендерів забезпечить клієнтам отримання бажаного результату. Таким чином ви зможете взяти безпосередню участь у найбільш вигідних для вас замовленнях та підписати перспективні контракти.

Документи необхідні для участі у тендері, державної закупівлі, конкурсних торгах

Послуги юриста по тендерах у Києві дадуть змогу уникнути ризиків і підвищити шанси вашої фірми на перемогу під час участі в тендері.

Як свідчить практика, законодавче регулювання стосовно процедури проведення тендерів не завжди точно виконується, чим можуть користуватися несумлінні замовники. З допомогою нашої фірми ви завжди зможете оскаржити процедуру закупівель у будь-якому куточку України. Наш юрист по тендерах у Києві надасть допомогу, розбереться навіть у дуже складних та проблемних ситуаціях і успішно вирішить її для нашого клієнта.

За допомогою юристів ЮО ”Наказ” підготовка тендерної документації у Києві за дорученням третіх осіб буде повною та бездоганною. Ми підготуємо контрактну документацію для тендерів у обмежені часові рамки.

Послуги з аналізу та підготовки тендерних документів

ЮО ”Наказ” - це комплексне юридичне обслуговування для участі в тендерах на будь-якому етапі проведення державних закупівель При цьому ми:

  • Надаємо юридичні консультації щодо всіх етапів процесу проведення тендерів.
  • Проводимо постійний моніторинг тендерів щодо проведення державних закупівель, забезпечуючи інтереси клієнта.
  • Оформляємо запити для отримання повної тендерної документації для її подальшого аналізу.
  • Забезпечуємо отримання необхідної документації по підготовці тендерної пропозиції.
  • Гарантуємо клієнтам участь у державних закупівлях.
  • Реєструємо участь клієнтів у тендерах в Україні.
  • Забезпечуємо участь у розкритті тендерних пропозицій.
  • Готуємо оскарження та безпосередньо представляємо інтереси кожного клієнта в Антимонопольному комітеті України.
  • Укладаємо договори щодо закупівлі, забезпечуючи юридичний супровід під час участі у тендерах.

Ми надаємо кваліфіковані послуги у повному обсязі стосовно підготовки документів для участі в тендерах – усе, що потрібно для перемоги у тендері як у Києві, так і по всій Україні.

Обговорення і відгуки (9)

Юрій
17.09.2019 10:51

Доброго дня! Нашому підприємству потрібна Довідка про відсутність заборгованості по податках для участі в тендері, який провидить нерезидент (Білорусь). Або консультація з приводу на який нормативний акт потрібно посилатись при складанні заяви. Ми подавали заяву і вказували Закон «Про публічні закупівлі», але отримали письмову відмову. Якщо я правильно зрозумів причину, то згідно цього закону нерезидент не входить до списку організацій, які мають право вимагати таку довідку.

гелена
22.07.2019 14:55

Доброго дня яка ціна на підготовку повного пакету документів для участі у тендері як учасник

Дмитрий
18.09.2018 09:01

Добрый день! Мы компания специализирующаяся на гидротехнических работах. Ищем юридического партнера для сопровождения нашего участия в тендерах. Хотелось бы узнать ваш прайс и условия работы.

Наказ (Nakaz)
16.10.2018 12:02

Добрый день, Дмитрий. Благодарим за обращение в нашу компанию. Прайс на наши услуги: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gM1hpH2mK8uek3TppdfyNmcfs5Pg-Mc63bJcHcYYkeg/edit#gid=745081956

Ганна
03.05.2017 10:39

Чи надаєте послуги по перевірці документів учасників. Якщо так, то скільки це коштує.