Пн-Пт с 10:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Марія Пилипчук
Марія Пилипчук (067) 950 81 81

Довідка про банкрутство

Довідка про банкрутство Міністерства юстиції України, довідка про банкрутство Київ.

Довідка про банкрутство- це довідка, яка видається Головним управлінням Юстиції в м. Києві, а відповідно підходить для підприємств ТІЛЬКИ міста Києва.

 

Довідка про відсутність справи про банкрутство являє собою документ, який підтверджує, що станом на дату видачі довідки щодо заявника (юридичної особи або фізичної особи - підприємця) не порушено провадження у справі про банкрутство, заявник не визнаний банкрутом та не перебуває у процедурі банкрутства. Може знадобитися Вам у суді, при угоді на вимогу контрагента або для участі в тендерах, конкурсах, торгах і закупівлі.

Як замовити послугу?

Для замовлення довідки про банкрутство досить написати нам в зручний для вас месенджер і відправити наступну інформацію:
1. Назва організації (повне, без скорочень)
2. Контактний номер телефону (мобільний)
3. Номер документа.

Дана довідка видається територіальними органами Державного Департаменту з питань банкрутства за письмовим запитом заявника.
Варто відзначити, що довідка про відсутність справи про банкрутство видається на спеціальному бланку, завіреному печаткою державного органу з питань банкрутства.
Після ліквідації агентства з питань банкрутства - Міністерство Юстицій України перейняло обов'язок видавати подібну довідку. На сьогоднішній день дану довідку видає тільки Міністерство Юстицій України (ресурсний центр), дана довідка потрібна для участі в тендері.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

* для отримання інформаційної довідки (довідка) нам необхідно отримати оригінали наступних документів:
 • запит;
 • довіреність (на нашого співробітника, від підприємства з печаткою, без нотаріального засвідчення);
 • * Бланки всіх документів відправляємо вам на email.
* для отримання витягу з бази даних, стосовно яких порушено справу про банкрутство, необхідно надати нам дані:
 • код ЕДРПО;
 • повна назва підприємства;
 • юридичну адресу.

Згідно з чинним законодавством України, подібні довідки видаються в термін до десяти календарних днів з моменту надходження запиту заявника. Однак питання отримання термінової довідки не повинно Вас хвилювати, так як наша компанія може отримати дану довідку в необхідний Вам термін.

Можливо, Вам буде цікаво знати, що для отримання довідки необхідно надати точну інформацію про повне найменування юридичної особи або фізичної особи - підприємця, а також його юридична адреса та код ЄДРПОУ для юридичних осіб або ідентифікаційний номер для фізичних осіб.
У разі якщо фізична особа за своїми релігійними міркуваннями не має ідентифікаційного номера, вам буде необхідно надати копію паспорта з відміткою компетентних органів про відмову від отримання такого номера.

Для чого вам може знадобитися довідка про відсутність справи про банкрутство:

 • участь в конкурсних торгах при проведенні тендеру;
 • при розгляді судових справ;
 • при укладанні угод за запитом ваших контрагентів.

Розглянемо зазначені випадки трохи докладніше.
Найбільш частою причиною отримання такої довідки є участь в конкурсних торгах при проведенні тендерних закупівель товарів і послуг. Це обумовлено вимогами ст. 17 Закону України "Про здійснення державних закупівель", де вказується, що замовник може заборонити фізичній або юридичній особі брати участь у процедурі закупівлі в тому випадку, якщо потенційний учасник є офіційно визнаним банкрутом або якщо проти нього порушено кримінальну справу, що стосується банкрутства. Таким чином, наявність довідки про відсутність справи про банкрутство є обов'язковою умовою участі в тендері.

Дуже часто при розгляді кожної справи в суді, як господарському, так і цивільному, суд може зажадати підтвердження того, що ваше підприємство не є банкрутом та не перебуває у процедурі банкрутства.
Крім того, останнім часом у зв'язку зі зростанням економічних злочинів і відповідної недовіри своїм контрагентам у сфері бізнесу почастішали випадки, коли для укладення великої грошової угоди майбутні партнери намагаються убезпечити себе і вимагають взаємне надання довідок про не знаходження в процедурі банкрутства.
Таким чином, даний документ необхідний для ведення багатьох господарських справ і успішного розвитку бізнесу.

Наша компанія надасть послуги з отримання довідок про відсутність справи про банкрутство. Ми пропонуємо вам заощадити свій час і легко отримати необхідний вам документ.
Ми працюємо у цій сфері вже не один рік і чітко знаємо, які вимоги будуть пред'являтися державним органом з питань банкрутства до правильного складання письмового запиту. Ми без всяких проблем отримаємо для вас довідку у термін, який необхідний.
Вам не доведеться стояти в чергах, усувати можливі помилки і подавати заново всі документи. Наші фахівці все зроблять за вас. При цьому ви гарантовано отримаєте потрібний вам документ.
Крім того, ми відповімо на всі ваші запитання, адже наші фахівці працюють в даній сфері багато років і знають всі нюанси і особливості, пов'язані з отриманням такої довідки.
Також, звернувшись до нас, ви зможете отримати необхідну вам довідку, не виходячи з власного офісу або будинку, скориставшись нашою послугою в телефонному режимі. Як бачите, ми пропонуємо з нашою допомогою зробити ваше життя легше, а ваш бізнес - успішніше!

Нормативно - правові акти, які стосуються довідки про банкрутство та долі участі в тендері:

 • Закон України "Про Відновлення платоспроможності боржника або визнання Його банкрутом" (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2343-12.html)
 • Закон України "Про здійснення процедури державних закупівель" (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2289-17.html)