Пн-Пт с 10:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Марія Пилипчук
Марія Пилипчук (067) 950 81 81

Довідка про несудимість в Києві

Оформлення довідки про відсутність судимості

Як замовити довідку про несудимість?

Для замовлення довідки про несудимість досить написати нам в зручний для вас месенджер

 • відправити Якісну Копію паспорту 1, 2 сторінки і прописка;
 • вказати для чого необхідна довідка (тендер, посольство, пред’явлення в інших країнах і т.д.);
 • ІПН код (індивідуальний податковий номер);
 • дату отримання та місце доставки;
 • контактний номер телефону.
500грн

термін - 7 р.д.

Довідка про несудимість

Терміни та вартість довідки про несудимість:
 • 1500 грн. (при замовленні і оплаті до 11:00) готовність на вечір того ж дня.
 • 1 р.д. - 1000 грн.
 • 3-4 р.д. - 600 грн.
 • 7 р.д. - 500 грн.
Залишилися питання?Пишіть в месенджери або телефонуйте!

Деякі наші готові замовлення

Довідка про відсутність судимості – це документ, що видається Міністерством внутрішніх справ України та свідчить про відсутність чи наявність судимості особи на території України, для якої видається дана довідка. Указаний документ видається органами внутрішніх справ повсюди, незалежно від місця перебування особи. Довідка оформляється на спеціальному гербовому бланку з особливими ступенями захисту від підробки, із зазначенням серії та номера документа.

Розрізняють два різновиди довідки – для використання на території України та для виїзду за кордон. Ті довідки, котрі призначені для виїзду за межі країни, мають особливі водяні знаки й захищені голограмою. Крім того, такі довідки підлягають подальшій легалізації для пред'явлення в необхідну країну. При цьому вимоги до легалізації довідок у різних країнах можуть відрізнятися: це й нотаріально завірений переклад довідки, і апостиль, і особлива легалізація в консульстві. Довідки для внутрішнього користування легалізації не підлягають.

Також відрізняються терміни дії документів: довідка для виїзду за кордон є дійсною на протязі 90 днів, а внутрішня довідка видається на 30 днів.

Довідка про відсутність судимості може знадобитися вам у різноманітних ситуаціях, для цього не обов'язково збиратися поїхати за кордон, хоча саме в цьому випадку найчастіше потрібний такий документ. Наприклад, ви захотіли отримати дозвіл на носіння зброї, для чого обов'язковим документом буде саме довідка про несудимість.

Також, вам знадобиться довідка в наступних випадках:

 • при оформленні громадянства;
 • при отриманні або подовженні посвідки на проживання;
 • при оформленні або відновленні низки особистих документів;
 • при оформленні паспорта або внесенні в нього певних змін;
 • для оформлення всиновлення, опікунства, відкриття дитячого будинку сімейного типу.

Також довідки для внутрішнього використання на території України часто вимагають багато державних органів, наприклад, для отримання земельної ділянки або при участі в тендері. Обов'язковою така довідка буде для отримання ліцензії на роботу з наркотичними, психотропними речовинами, прекурсорами та при оформленні на роботу з вибухонебезпечними речовинами.

Довідка, видана для пред'явлення за межами України, необхідна:

 • при оформленні закордонного паспорта;
 • при відкритті візи в іншу країну;
 • при оформленні працевлаштування за кордоном;
 • при отриманні посвідки на проживання в іншій країні;
 • при подачі низки документів в іноземні організації й установи.

Крім того, така довідка може бути затребувана банківськими й кредитними установами, а також органами соціального забезпечення.

Успішне отримання довідки про відсутність судимості в більшості випадків залежить від правильно заповнених документів, які подаються в органи внутрішніх справ. Подача анкетних даних має ряд особливостей, котрі незнайомі людині, яка вперше прийшла за довідкою. Так, наприклад, в анкеті необхідно вказувати всі попередні прізвища та імена, якщо вони змінювалися, причому, обов'язково українською мовою, а іноземним громадянам потрібно надати правильне написання їхнього імені українською мовою. Існує ще безліч нюансів при заповненні документів.

Навряд чи вам захочеться витрачати зайвий час та нерви на виправлення заповнених бланків та знову стояти в черзі, адже найчастіше такі довідки потрібні в терміновому порядку. Пропонуємо вам заощадити свої зусилля й час, звернувшись в нашу організацію. Фахівці нашої компанії допоможуть вам швидко визначитися з видом необхідної довідки та правильно заповнити документи, а в разі необхідності нададуть консультації з подальшої легалізації документів.

Крім того, ми самостійно здамо документи та отримаємо вашу довідку. Ви також можете скористатися нашими послугами в телефонному режимі, завдяки чому ви отримаєте довідку, не виходячи з будинку чи офісу.

Наша компанія працює на ринку аналогічних послуг тривалий час, ми зуміли заробити відмінну репутацію серед своїх клієнтів. Пропонуємо й вам переконатися в якості та надійності наших послуг – ми працюємо, щоб зробити ваше життя легшим!