Пн-Пт с 10:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Марія Пилипчук
Марія Пилипчук (067) 950 81 81

Довідка про відсутність валютних цінностей за кордоном

Допомога в отриманні довідки про відсутність валютних цінностей за межами України

Назва послуги Терміни Ціна (грн.)
Довідка про відсутність валютних цінностей за кордоном 3 робочі дні 600

Запишіться на консультацію

Довідка про відсутність валютних цінностей за кордоном може бути необхідна тоді, коли ви вирішили зайнятися зовнішньоекономічною діяльністю. Отримання довідки можливо підприємствами (ФОП та іншими юридичними особами), які не мають майна і валютних цінностей за межами України. Даний документ може знадобитися для надання в митні органи в процесі митного оформлення вантажів на експорт або імпорт.

Процес отримання довідки про відсутність валютних цінностей:
  •   
  • Заповнення 2-х екземплярів бланка заданого зразка суб'єктом ЗЕД (Форма довідки затверджена спільним листом ДПАУ, НБУ, Держмитслужби України № 206/10/22-0117 від 09.01.98 р., № 13-226/53-188 від 09.01 .98 р. і № 11/3-247 від 12.01.98 р. «Щодо подання Декларації про валютні цінності та майно»);
  •   
  • Подача заповнених примірників у відділ валютного контролю при ДПІ з подальшою реєстрацією в журналі обліку довідок;
  •   
  • Отримання назад одного примірника з печаткою та підписом.

 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ, що при подачі довідки крім 2-х заповнених примірників більше нічого не потрібно (ніяких договорів оренди, дипломів, звітів і тому подібних документів, контрактів). Досить часто в органах ДПІ можуть вимагати додатково здати порожню валютну декларацію, що так само не обов'язково і у багатьох випадках може навпаки послужити причиною для відмови в отриманні довідки про відсутність валютних цінностей. Дані речі є взаємовиключними, тому в даному випадку ви зможете отримати тільки довідку про декларування валютних цінностей.