Пн-Пт с 10:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Марія Пилипчук
Марія Пилипчук (067) 950 81 81

Узаконити перепланування квартири

Кожен із нас мріє про затишне й максимально комфортне житло. Але, як правило, усі дії, які спрямовані на поліпшення умов проживання, складно здійснити без проведення реконструкції або зміни конфігурації приміщення. У зв'язку із цим питання з реконструкції квартири є досить актуальними.

На жаль, мало хто володіє інформацією, яка стосується оформлення того чи іншого перепланування житла документально та відповідно до діючих нормативних актів. До того ж необхідно бути обізнаним із приводу того, які дії можна проводити при здійсненні реконструкції, і які можуть бути наслідки при самовільному переплануванні квартири (якщо не було отримано відповідного дозволу) і т.д.

У зв'язку із цим у перелік послуг нашої компанії входить консультування громадян із різних питань проведення перепланування (реконструкції) квартири. Фахівці «Наказ» володіють глибокими знаннями законодавчої бази, добре розбираються в проблемах введення в експлуатацію після проведення перепланування, що дозволяє їм надавати консультації з питань перепланування (реконструкції) квартир оперативно, якісно й професійно. Ми завжди допоможемо розібратися в найскладніших і найбільш заплутаних ситуаціях із приводу проведення процедури легалізації перепланування чи реконструкції квартири.

Звертаємо вашу увагу, що у вартість послуг із консультування входять не тільки усні роз'яснення законодавства, але й надання всіх необхідних документів, які повинні супроводжувати процес узаконювання реконструкції:

  • зразки заяв в усі необхідні організації;   
  • адреси інстанцій з графіками прийомних днів;    
  • узгодження балансоутримувача;    
  • типові зразки заяв-згод сусідів;    
  • зразки декларацій про початок проведення будівельних робіт, а також про готовність об'єкта до експлуатації.  

Консультації наших фахівців обов'язково будуть корисні для вас. Після нашого спілкування ви будете добре інформовані в питаннях про проведення перепланування, а також довідаєтеся про всі можливі наслідки такої процедури.