Пн-Пт с 10:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Марія Пилипчук
Марія Пилипчук (067) 950 81 81

Попередня незалежна експертиза нерухомості квартири

Попередня незалежна експертиза земельної ділянки Київ

При придбанні нерухомості або земельної ділянки існує ймовірність виникнення спору про право власності після укладення угоди. Багато покупців просто бояться стати жертвами шахрайства і позбутися набутого майна. Або ж опинитися в ситуації, коли неможливо розпоряджатися купленими об'єктами повною мірою. Щоб уникнути таких випадків і робиться попередня експертиза об'єкта нерухомості, в ході якої проводиться ряд інжинірингових та юридичних дій, спрямованих на виявлення можливих ризиків.

При укладанні угоди з відчуження нерухомості важливо встановити правовий статус самого об'єкта, який окреслює сукупність можливих дій, спрямованих на реалізацію прав щодо володіння, користування і розпорядження. Адже, якщо купується земельна ділянка для спорудження житлового будинку, то його цільове призначення має відповідати цьому. Якщо ж ділянка за призначенням відноситься до промислової землі, то потрібно знайти можливість для зміни цільового призначення. В іншому ж випадку, придбавши цю ділянку у власність, буде неможливе її використання для запланованих цілей.

Крім аналізу об'єкта угоди проводиться дослідження його історії для виявлення неправомірних дій з боку колишніх власників, які в майбутньому можуть призвести до скасування угоди і безоплатного повернення об'єкта відчуження. Шахраями часто використовуються схеми, де продавцем виступає недієздатний громадянин, що веде до визнання договору недійсним. Також досліджується фактор «добровільності» укладання угоди, чи не було примусу колишніх власників до відчуження предмета договору.

Під час проведення експертизи об'єкт перевіряється на наявність обтяжень і претензій з боку третіх осіб.

По закінченні експертизи наша компанія представляє звіт про всі виявлені ризики, а також висновки про можливість виникнення спору в майбутньому. Враховуючи багаторічний досвід ведення справ у сфері земельних відносин, нашими співробітниками пропонуються варіанти правових схем здійснення угод, які мінімізують ризики. До послуг нашої компанії також входить представлення інтересів клієнта під час ведення переговорів та розробка проекту договору, який максимально відповідає вимогам наших клієнтів.