Пн-Пт с 10:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Марія Пилипчук
Марія Пилипчук (067) 950 81 81

Винесення меж земельної ділянки Київ

Послуги виносу меж ділянки

Межі ділянки на місцевості позначаються межовими знаками, які встановлюються строго в поворотних точках. Така процедура називається виносом меж земельної ділянки в натуру і закріплена в «Правилах встановлення на місцевості меж об'єктів землеустрою».

Під час даної процедури геодезисти на місцевості встановлюють межові знаки в поворотних точках, тобто кутах, координати яких зберігаються в державному земельному кадастрі.

Винесення меж земельної ділянки в натуру - це процедура, в ході якої відбувається окреслення меж ділянки на місцевості із застосуванням межових знаків.

Для точного визначення координат використовуються тахеометри і супутникова навігація. Завдяки технічним нововведенням, багато приладів використовують державну систему координат, що значно спрощує і прискорює процес.

Якщо територія раніше не була поділена, то для створення сітки ділянок на порожній території обов'язково використовується винесення меж земельної ділянки в натурі. Встановлення паркану на відведеній ділянці можливе тільки при наявності межових знаків, за якими орієнтуються будівельники.

Межові знаки можуть бути встановлені заново з ряду причин. Наприклад, при виникненні спору між сусідами про межі суміжних ділянок. Для будівництва будівлі на ділянці важливо точно провести такі відступи від меж, які передбачені державними будівельними нормами.

По закінченні робіт складається акт прийому-передачі межових знаків, який видається власнику на руки.

Фахівцями нашої компанії за максимально короткі терміни може бути зроблено винесення меж земельної ділянки в натурі. Робота виконується в будь-який зручний для вас час.