Пн-Пт с 10:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Марія Пилипчук
Марія Пилипчук (067) 950 81 81

Поставити апостиль на медичну довідку Київ

Послуга Термін Ціна
Апостиль на медичну довідку в терміновому режимі 5 р.д. 850 грн.
Апостиль на медичну довідку в звичайному режимі 7-8 р.д. 650 грн.

Запишіться на консультацію

Увага

Повідомляємо, що юридична компанія НАКАЗ є агентом приватної медичної клініки і надає інформаційно-консультаційні послуги, прийняття замовлень від клієнта і допомогу в оформленні документів для отримання медичних довідок для прискорення їх отримання в клініці.

Медичні довідки видаються в приватній медичній клініці і виключно після огляду відповідним лікарем.

У багатьох ситуаціях документи потрібно подавати в державні органи іншої країни або просто надати їх закордоном. Наприклад, для одержання візи або працевлаштування, закордонного паспорту буде явно недостатньо. Для того щоб ваші папери були визнані в інших країнах, необхідно їх легалізувати. Інакше кажучи, вам буде потрібно поставити апостиль на медичну довідку або інший документ у спеціалізованій установі. Таку процедуру також проводять із дипломами університетів, свідоцтвом про народження, документами про склад родини та іншими. Щоб довідатися більше про легалізацію документів в Україні, запишіться на консультацію до одного з наших менеджерів або залишіть коментар з вашим питанням. Співробітники компанії «Наказ» з радістю допоможуть вам.

Підготовка медичних довідок для осіб, що виїжджають за кордон

При виїзді в іншу країну часто потрібна медична довідка про стан здоров'я. Її можна одержати в державній або приватній клініці, яка видає довідку форми 082/о. У першу чергу, для проходження медогляду необхідно мати при собі внутрішній паспорт або інший документ, що підтверджує вашу особистість. Дана процедура спрямована на виявлення у вас різних захворювань, які могли б нести небезпеку для оточуючих людей. Уряди країн завжди намагаються захистити своє населення від епідемій і саме тому вимагають від кожного іноземця перевіряти своє здоров'я перед тим, як перетнути кордон.

Згідно з вимогами, медична довідка, для тих, хто виїжджає за кордон, має форму 082/о. При її отриманні необхідно пройти обстеження у:

 • терапевта (глава медкомісії);
 • нарколога;
 • дерматовенеролога;
 • психіатра;
 • стоматолога.

Крім того, прийдеться здати різні аналізи крові, флюорографію та інше, щоб підтвердити у вас відсутність небезпечних захворювань. Якщо ваш стан здоров'я буде в нормі, то ви без проблем одержите потрібний документ і зможете одразу приступати до його легалізації.

Важливо: список лікарів і аналізів може мінятися залежно від цілей вашого візиту за кордон, а також по запиту відповідної установи іншої країни.

Переклад і легалізація медичних довідок

Легалізація медичних довідок, для тих, хто виїжджає за кордон – це досить розповсюджена процедура. Найчастіше її використовують для того, щоб надати діючі документи при:

 • вступі в навчальний заклад іншої країни;
 • відкритті візи;
 • працевлаштуванні закордоном;
 • оформленні посвідки на проживання;
 • інше.

Якщо зневажити процедурою апостилю, закордонні установи можуть просто не прийняти документ, тому що він для них буде недійсний.

Багатьох цікавить, де поставити апостиль. Для легалізації медичної довідки (форма 082/о) необхідно надати її оригінал або засвідчену копію в Міністерство закордонних справ України. Вона обов'язково повинна відповідати всім вимогам до оформлення та змісту, а також мати печатки обласного Управління охорони здоров'я за територіальною ознакою. Також, не варто забувати про переклад медичних довідок, найчастіше використовується англійська мова. Краще заздалегідь підшукати хорошого фахівця, який би грамотно оформив переклад. Його, до речі, також може надати компанія «Наказ».

Поставити апостиль на медичну довідку, для тих, хто виїжджає за кордон, можна протягом тижня. Іноді, цей строк буває довшим, у силу завантаженості працівників МЗС і індивідуальних особливостей вашого випадку.

Важливо: термін дії медичної довідки становить 6 місяців.

Переваги замовлення послуг у компанії «Наказ»

Компанія «Наказ» у м. Київ пропонує своїм клієнтам допомогу в легалізації та перекладі всіх документів, у тому числі й медичних довідок. З нами ви можете бути впевнені, що процедура пройде легко та швидко. Адже завдяки нашому досвіду, ми можемо прискорити різні формальні процедури. При сприянні наших фахівців, ви поставите апостиль терміново протягом декількох днів, а не чекатимете цілий тиждень. Звертаючись до нас, ви одержите:

 • відмінний сервіс від наших провідних юристів;
 • індивідуальний підхід до кожної справи;
 • грамотну допомогу та консультацію;
 • оперативні строки виконання поставлених завдань;
 • доступні ціни.

Навіщо розбиратися в тонкощах оформлення документів, терпіти довгі черги в різних інстанціях та вдаватися в інші формальності, якщо можна звернутися в нашу компанію й забути про всі труднощі. Ми завжди готові допомогти нашим клієнтам у Києві та інших областях України (дистанційно).