Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Отримання кадастрового номера на нежитловий фонд

Документи для отримання кадастрового номера Київ

 СртрокиЦіна (грн.)
від 1 місяця від 1000
 
заказать

Процес. Реєстрацією земельних ділянок або присвоєнням (визначенням) кадастрових номерів займається територіальне управління Держземагентства, на основі поданої Вами заяви про визначення кадастрового номера земельної ділянки та квитанції. До заяви слід додати: копію державного акту, копії паспорту та ідентифікаційного коду заявника. Після цього, в місячний термін, Ви отримаєте Витяг з Державного земельного кадастру, який буде містити інформацію про розмір, адресу, кадастровий номер земельної ділянки та інформацію про її власника, електронний XML-файл (за потребою кадастрового реєстратора).     

По –перше : УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ ІЗ ЗЕМЛЕВПОРЯДНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ

Якщо в Національній кадастровій системі інформація про Вашу земельну ділянку відсутня Вам необхіднозамовити виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в землевпорядній організації (наприклад ТОВ "________"), яка має в своєму штаті сертифікованих інженерів-землевпорядників та необхідне технічне обладнання (GPS-техніку та тахеометри).

По-друге : ВИГОТОВЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ЇЇ ПОГОДЖЕННЯ

Землевпорядна організація зробить кадастрову зйомку меж земельної ділянки, створює технічну документацію із землеустрою та цифровий обмінний XML-файл Вашої ділянки.

По -трете: ОТРИМАННЯ "ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ

Далі передає документацію на погодження до територіального управління Держземагентства та внесення інформації про земельну ділянку до Національної кадастрової системи. Після цього в місячний термін Ви отримаєте Витяг з Державного земельного кадастру, який буде містити інформацію про розмір, адресу, кадастровий номер земельної ділянки та інформацію про її власника.

Під кадастровим номером розуміється унікальний цифровий код земельної ділянки. Такий код присвоюється після проведення процедури кадастрової фотозйомки і знаходить відображення в кадастровому плані земельної ділянки. Номер, закріплений за ділянкою одного разу, залишається незмінним протягом всього існування земельної ділянки. Якщо ж сама ділянка була розділена або об'єднана з сусідньою, її кадастровий номер передається в архів. А ділянка, яка утворилася, наділяється новим кадастровим номером.

Кадастровий номер присвоюється всім дільницям, незалежно від форми власності. Перехід права власності або виникнення обтяжень не призводить до зміни кадастрового номера.

Із внесенням змін до земельного законодавства в 2009 році наявність кадастрового номера стало невід'ємною вимогою при укладанні цивільно-правових угод, метою яких є закріплення переходу права власності. Кадастровий номер допомагає уникнути виникнення плутанини і ситуацій, коли два власники претендують на одну й ту ж ділянку. Знаючи кадастровий номер, з кадастрового плану можна дізнатися про ділянку наступну інформацію: площа, координати, межі, власників суміжних ділянок.

Право присвоювати кадастрові номери земельним ділянкам відведено територіальним органам Держкомзему за місцем розташування ділянки.

Для присвоєння кадастрового номера власник ділянки подає пакет документів, що включає:    

  • копію паспорта та ідентифікаційного коду;    
  • копію свідоцтва про держреєстрацію та довідки з статистики (для юридичної особи);    
  • копію правовстановлюючого документа.  

Наша компанія допоможе у вирішенні земельних питань на всіх стадіях їх виникнення. Ми зможемо подолати труднощі, що виникли в процесі присвоєння кадастрового номера, і відчутно прискорити тривалий через бюрократичну тяганину процес.

Вартість наших послуг визначається індивідуально, залежно від площі ділянки і її місця розташування.

Обговорення і відгуки (9)

Алексей
31.01.2017 13:54

Нам нужно оформить наследство. Но у умершего акт на землю старого образца без кадастрового номера. Без него нотариус не может переоформить собственность. Отправили в ДЗК (Переяслав-Хмельн. район), а там отказывают и отправляют в суд, чтобы он установил нового собственника. Т.к. на умершего не дают кадастровый, хотя он дается на участок. Я слышал, что в других районах Киевской области, при предъявлении свид. о смерти и свид. об открытии наследственного дела берут документы на созд. кадастрового номера. Скажите, на сколько правомочна позиция ДЗК Переяслав-Хмельн. района, есть ли документ, который регламентирует порядок в таких случаях. Спасибо

НАКАЗ
31.01.2017 14:17

Добрый день, Алексей. Данный вопрос рассматривается только по местности Переяслав-Хмельницкого района и их действия регламентируются местными нормативными актами. С данным вопросом предлагаем обращаться в местные органы ДЗК с письменным запросом от нотариуса.

Тамара
17.11.2016 11:28

Юр. лицо -имеем нежилое помещение в жилом доме по праву собственности. Необходимо получить вытяг о денежной оценке земли для сдачи отчетности в ДПИ. Проблема в том, что земельный участок на котором расположен дом не имеет кадастрового номера, в кадастровой карте числится под номером квартала. Возможно ли в этом случае получить вытяг и что для этого нужно?

НАКАЗ
17.11.2016 12:53

Добрый день, Тамара. В данном случае нормативную оценку получить не сможем, для этого необходим правоустанавливающий документ на землю с кадастровым номером. Можем Вам предложить подать заявление в Гос. зем. кадастр от имени Юр. лица, для получения расчёта цены за каждый кв.м. земли под нежилым помещением в доме.

Игорь
04.02.2016 17:28

Добрый день! Для дарения 1/2 дома нужно поделить участок (на праве собственности) и получить 2 кадастровых номера. Дом в Киеве. Сколько реально это займет времени и общая смета расходов, включая ваши услуги. Спасибо!

НАКАЗ
05.02.2016 10:18

Добрий день Ігор, ваша земельна ділянка приватизована?

Игорь
09.02.2016 18:41
Алла
04.08.2014 16:45

Можно ли получить кадастровый номер без
- решения органов местного самоуправления на передачу земли в собственность
- акта на землю
- землеупорядочной документации
а просто на основании факта пользования без каких-либо документов (свидетельство о праве наследования части в домовладении говорит, что дом с постройками стоит на землях Черниговского горсовета)

Тетяна
05.08.2014 09:06

Доброго дня, Алла, так ви можите отримати кадастровий номер без оформелення вище вказаних документів перелічених вами. Якщо ви збираєтесь продавати чи дарувати будинок., тоді ви можите оформити кадастровий номер на землю.