Юридичний блог

Нерухомість

Мы не помогаем с этой услугой, страница перенесена в блог, но устаревшая для нас информация может быть для вас полезной

 • Приватизація квартири в Києві

  процес приватизації нерухомості почався в 1992 році з видання закону України «Про приватизацію державного житлового фонду».

 • Технічний паспорт на нерухомість

  Технічний паспорт на будинок – один з найважливіших документів, який показує фактичний стан будинку і за допомогою якого виконуються різноманітні дії, пов'язані з нерухомістю, наприклад, купівля/продаж.

 • Узаконення самобуду Київ

  Питання про узаконення самовільно побудованих будинків дуже актуальне в нашій країні. На жаль, у нас прийнято спочатку побудувати будинок, а вже потім думати про легалізацію споруди.

 • Технічне обстеження будівель, споруд та будівельних конструкцій

  Технічне обстеження будівель і споруд передбачає встановлення поточного стану об'єкта нерухомості шляхом виявлення існуючих дефектів й ушкоджень. У той же час, завдяки технічному обстеженню будівельних конструкцій, можна спрогнозувати подальший розвиток дефектів та їхній вплив на загальний стан будинку в майбутньому.

 • Незалежна експертна оцінка нерухомості (майна) Київ

  Консультації та послуги з оцінки нерухомості на території міста Києва та області для фізичних осіб та юридичних ...

   

  Вартість: від 800 грн.

 • Приватизація садового будинку

  Наша компанія надає комплексні послуги в сфері приватизації таких видів нерухомості, як квартира, садовий будиночок, гараж, розташованої в Києві та Київській області.

 • Узаконення реконструкції квартири Київ

  Реконструкція-це такий вид перепланування квартир, який пов'язаний із зміною її геометричних параметрів, об'єднанням кухні та балкону в одну кімнату, заміною конструкцій та їх елементів і об'єднанням кількох квартир.

 • Узаконити перепланування квартири Київ в БТІ

  Перепланування квартири - це комплекс ремонтно-будівельних робіт, які спрямовані на зміну фізичних параметрів приміщень шляхом перенесення або демонтажу опорних перегородок, обладнання проходів.

 • Реєстрація і присвоєння поштової адреси об'єкту нерухомості

  Сама по собі процедура поки що не має чіткого правового регулювання й у багатьох дрібних деталях залежить від місцевого органа, наділеного правом присвоєння поштової адреси об'єкту нерухомості, яким є відповідне управління містобудування й архітектури. Такий недолік з боку законодавця дає підґрунтя для деяких бюрократичних процесів, спрямованих на затягування часу виконання всіх процедурних моментів.

 • Переведення квартири в нежитловий фонд Київ

  Перепланування нежитлових приміщень - це досить масштабна перебудова об'єкта нерухомості.

 • Декларація ДАБІ

  Перед тим як почати будівництво, необхідно спочатку відобразити майбутню споруду на папері, після чого отримати дозвіл на її зведення ...

 • Технічні умови на будівництво - отримання та державна реєстрація

  Одними з основних вихідних даних, які отримуються перед початком проектування й будівництва, є технічні умови України. Цей документ являє собою перелік вимог до інженерного забезпечення об'єкта будівництва. 

 • Проектна і проектно-кошторисна документація

  Безпосередньо процесу будівництва передує проектування, а також розробка й оформлення проектної документації. Після отримання вихідних даних, забудовником складається проект будівництва, а також проектна й проектно-кошторисна документація, яка повинна відповідати містобудівним правилам, будівельним нормам і державним стандартам, встановленим у даній області.

 • Узгодження вхідної групи Київ

  Вхідна група - це особистий окремий вхід з вулиці до нежитлового приміщення.

 • Внесення змін в проектну і проектно-кошторисну документацію

  Існують дві найпоширеніші причини, внаслідок яких може знадобитися внесення змін у проектну документацію на будівництво ...

 • Узаконення перепланування квартири або нежитлового фонду

  Перепланування квартири-це зміна її конфігурації, що вимагає відображення в технічному паспорті БТІ.

 • Підключення будинку до електромережі, водопостачання, каналізації та газу

  Зведення стін, установка покрівлі й оздоблювальні роботи ще не роблять об'єкт нерухомості житловим, для цього необхідний такий етап, як підключення до електромережі, водопостачання, центральної каналізації та газу. Тільки після цього можна заселяти мешканців. У той же час підключення до деяких із цих мереж необхідно й для виробничих будинків.