Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Мария Пилипчук
Марія Пилипчук (063) 235 08 72

Медичні довідки

Увага

Повідомляємо, що юридична компанія НАКАЗ є агентом приватної медичної клініки і надає інформаційно-консультаційні послуги, прийняття замовлень від клієнта і допомогу в оформленні документів для отримання медичних довідок для прискорення їх отримання в клініці.

Медичні довідки видаються в приватній медичній клініці і виключно після огляду відповідним лікарем.

 • Медична довідка для водіїв (форма 083/о) Київ

  Як відомо, громадяни України, які працюють водіями, повинні постійно залишатися уважними, сконцентрованими на дорозі, без яких-небудь скарг на здоров'я.

 • Медична довідка для вступу у ВНЗ (форма 086/о)

  Немає жодної людини, що не проходила б медогляд чи не отримувала відповідну довідку про його проходження. Найпоширеніші медичні довідки для абітурієнтів, які необхідно подати при вступі до ВНЗ.

 • Медична довідка – форма 133/о для держслужбовців Київ

  Медична довідка (форма 133/о) – це документ, який отримує громадянин, що претендує на керівну посаду в будь-яку з державних служб України.

 • Медична довідка для виїзду за кордон (форма 082/о) Київ

  Кожен, хто планує відпочити чи налагодити ділові стосунки зі своїми партнерами за кордоном повинен не тільки купити авіаквитки чи забронювати для себе номер в одному з готелів, але оформити візу й медичну довідку для виїзду за кордон...

 • Медична довідка форма 086/о Київ

  Для влаштування на роботу вам обов'язково знадобиться форма медичної довідки 086/о. Наявність цього документа обов'язкова для кожного, хто претендує на офіційне працевлаштування.

 • Сертифікат психіатра (форма 122-2/о) Київ

  Медична довідка від психіатра (форма 122-2/о) – це медичний документ, котрий може знадобитися багатьом громадянам для роботи.

 • Сертифікат від нарколога (форма 140/о) Київ

  Відповідно до українського законодавства отримати сертифікат від нарколога (форма 140/о) зобов'язані представники багатьох професій, особливо ті, котрим необхідна висока концентрація й стресостійкість для виконання конкретних робочих завдань.

 • Медична довідка форма 127/о Київ

  Деякі професії такі, як інкасатор, охоронець, поліцейський, тісно пов’язані з використанням та носінням зброї. Також, багато хто бажає придбати, наприклад, пістолет, щоб відчувати захищеність, або рушницю для занять полюванням. У будь-якому разі для цього потрібна спеціальна медична довідка форми 127/о.

 • Довідка в басейн Київ

  Безперечно, найактивніший і найкорисніший вид спорту – це плавання. З абонементом у басейн на руках, можна займатися плаванням цілий рік. При цьому, як для дорослого, так і для дитини, знадобиться довідка в басейн.

 • Поставити апостиль на медичну довідку Київ

  У багатьох ситуаціях документи потрібно подавати в державні органи іншої країни або просто надати їх закордоном. Наприклад, для одержання візи або працевлаштування, закордонного паспорту буде явно недостатньо.

 • Медична довідка для керування маломірними суднами Київ У компанії «Наказ» дана послуга надається легально

  Багато людей з дитинства мріють керувати судном на морі чи хоча-б на річці. На перший погляд, виконанню цього бажання можуть заважати лише гроші. Адже на оренду або придбання судна потрібні чималі суми.