Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Бесплатная консультация

Бесплатная консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Сертифікат психіатра (форма 122-2/о) Київ

Довідка від психіатра

  Послуга Ціна
Медична довідка від психіатра 450 грн.
замовити

Увага

Повідомляємо, що юридична компанія НАКАЗ є агентом приватної медичної клініки і надає інформаційно-консультаційні послуги, прийняття замовлень від клієнта і допомогу в оформленні документів для отримання медичних довідок для прискорення їх отримання в клініці.

Медичні довідки видаються в приватній медичній клініці і виключно після огляду відповідним лікарем.

Медична довідка від психіатра (форма 122-2/о) – це медичний документ, котрий може знадобитися багатьом громадянам для роботи. Подібна довідка від психіатра для влаштування на роботу послужить для роботодавця незаперечним доказом того, що людина, яка претендує на ту або іншу посаду, є врівноваженою, стійкою до різних стресових ситуацій, і не зможе жодним чином нашкодити іншим співробітникам.

Кому й коли необхідна довідка від психіатра?

Без такого документа вас не зможуть прийняти на роботу в соціальній сфері діяльності або на роботу, де потрібне вирішення непростих завдань і прийняття складних рішень, уміння тривалий час концентруватися в найважчих виробничих умовах. Особливо, взяти довідку в психіатра буде потрібно особам, які планують працевлаштуватися водієм, лікарем, охоронцем, учителем, вихователем у дитячих садках, співробітником правоохоронних та військових органів і т.д.

Крім працевлаштування, потрібна довідка або сертифікат психіатра громадянам і в наступних ситуаціях:

  • для отримання водійського посвідчення;
  • для оформлення кредитів або іпотеки;
  • для здійснення будь-яких операцій із нерухомістю, зокрема, купівлі-продажу;
  • для всиновлення дитини;
  • для оформлення дозволу на носіння зброї.

Де отримати довідку від психіатра?

Зробити довідку психіатра можна в будь-якій державній клініці на території України, але для цього вам доведеться витратити багато вільного часу на те, щоб записатися до відповідного фахівця на прийом, відвідати його для подальшого обстеження. Як відомо, робота психіатра із приватної медичної установи коштує недешево, тому, крім витраченого вільного часу, ви також витратите чималу суму грошей.

Набагато простіше й вигідніше купити довідку від психіатра за прийнятною ціною в приватній медичній клініці у партнерів компанії «Наказ», позбавивши себе тим самим від непотрібних турбот. Вартість довідки від психіатра вас приємно здивує. Ви й самі зможете переконатися в тому, що така пропозиція виявиться для вас значно вигіднішою, ніж відвідування лікаря в державній клініці.

Допомога в оформленні медичних довідок

Для того щоб отримати довідку психіатра в Києві в приватній медичній клініці від партнерів компанії «Наказ» від вас буде потрібна всього лише наявність наступних документів:

  • громадянський паспорт;
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для громадян чоловічої статі).

Термін дії довідки від психіатра становить 30 днів із моменту її отримання, тому вам доведеться поквапитися, щоб пред'явити даний документ своєму роботодавцеві. По закінченню терміну дії й у випадку, якщо ви не надали медичну довідку на роботу – вам знадобиться отримати новий документ даного типу.

Купити медичну довідку в приватній медичній клініці партнерів компанії "Наказ" від психіатра й нарколога ви можете в нас уже зараз!

Обговорення і відгуки (12)

Анатолій Васильович
29.10.2019 08:24

На якій підставі (Закон, Постанова Уряду) визначена необхідність довідки за ф. 122-2/0 при здійсненні купівлі-продажу нерухомості?

Світлана
08.08.2019 18:25

Доброго дня. Чи можу я отримати довідки щодо не перебування на псих. та нарколог. диспансерах, не за місцем реєстрації, а за місцем проживання?

Євген
16.06.2019 15:30

Чи можна купити довідку від психіатра якщо перебуваєш під наглядом в пнд?

Наталія
18.02.2019 08:49

Добрий день Потрібні довідки від психіатра та від нарколога Цікавить час виконання і ціна Дякую