Відповідно до законодавства, в Україні дозволено купувати і продавати землю, дарувати чи залишати у спадок, отримувати у власність шляхом приватизації. Земля може бути у державній, приватній або комунальній власності. Органи місцевого самоврядування або органи державної влади встановлюють цільове призначення земель, основними видами якого є: сільськогосподарські землі, землі, відведені під забудову, землі лісового та водного фондів, землі оздоровчого, рекреаційного, заповідного, історико-культурного призначення, промислові землі.
Використання земель з порушенням цільового призначення може призвести до накладення штрафу або до позбавлення права користування землею. У разі потреби здійснити зміну цільового використання, необхідно звернутися до відповідних органів, оскільки Кабінетом Міністрів України передбачена спеціальна процедура для такої дії.
Операції з землею припускають неодноразове відвідування різноманітних державних органів та органів місцевого самоврядування. Щоб уникнути бюрократичних зволікань і різночитань норм земельного права, наша компанія пропонує скористатися послугами наших виконавців, що мають багаторічний досвід практичної роботи у сфері земельних правовідносин. Ми візьмемо на себе представництво ваших інтересів в Управлінні по земельних ресурсах та інших органах.
Ось основні послуги, що надаються нашим клієнтам:
Наша компанія відчутно скоротить терміни оформлення різного виду документів, потрібних під час проведення операцій із землею.