Пн-Пт с 10:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Марія Пилипчук
Марія Пилипчук (067) 950 81 81

Операції з земельними паями ділянками Київ

Операції з землею дарування в Україні

Відповідно до законодавства, в Україні дозволено купувати і продавати землю, дарувати чи залишати у спадок, отримувати у власність шляхом приватизації. Земля може бути у державній, приватній або комунальній власності. Органи місцевого самоврядування або органи державної влади встановлюють цільове призначення земель, основними видами якого є: сільськогосподарські землі, землі, відведені під забудову, землі лісового та водного фондів, землі оздоровчого, рекреаційного, заповідного, історико-культурного призначення, промислові землі.

Використання земель з порушенням цільового призначення може призвести до накладення штрафу або до позбавлення права користування землею. У разі потреби здійснити зміну цільового використання, необхідно звернутися до відповідних органів, оскільки Кабінетом Міністрів України передбачена спеціальна процедура для такої дії.

Операції з землею припускають неодноразове відвідування різноманітних державних органів та органів місцевого самоврядування. Щоб уникнути бюрократичних зволікань і різночитань норм земельного права, наша компанія пропонує скористатися послугами наших виконавців, що мають багаторічний досвід практичної роботи у сфері земельних правовідносин. Ми візьмемо на себе представництво ваших інтересів в Управлінні по земельних ресурсах та інших органах.

Ось основні послуги, що надаються нашим клієнтам:

  • Після проведення угод купівлі-продажу, дарування землі або прийняття у спадщину ми допоможемо вам переоформити свідоцтво про право власності на земельну ділянку.    
  • Допомога в приватизації землі та подальшому оформленні права власності.    
  • При відчуженні земельної ділянки ми допоможемо вам зібрати необхідні документи і зробити проект її відведення.    
  • Допомога в здійсненні зміни цільового призначення.  

Наша компанія відчутно скоротить терміни оформлення різного виду документів, потрібних під час проведення операцій із землею.