По своїй суті містобудівні умови та обмеження - це документ, у якому відображені планувальні й архітектурні вимоги як до самого об'єкта, так і до його розміщення на ділянці. Даний документ є основною складовою вихідних даних. Щоб його отримати, необхідно звернутися із заявою в Департамент містобудування та архітектури вашого міста.
До заяви прикладаються наступні документи:
Якщо в поданих документах буде виявлена невідповідність майбутнього об'єкта будівництва загальним положенням місцевої містобудівної документації, то це послужить приводом для відмови у видачі запитуваних документів. Містобудівні умови і обмеження, створювані на прохання заявника, пишуться у двох екземплярах. Один віддається заявникові, другий залишається в Департаменті містобудування та архітектури, а інформація з нього переноситься в містобудівний кадастр.
Документ має дві складові: текстову й графічну. У свою чергу, текстова частина також ділиться на загальні положення й, власне, самі містобудівні умови й обмеження земельної ділянки.
У загальних положеннях приводиться інформація про заявника, і розкриваються дані про земельну ділянку, її місцезнаходження й адресу, цільове й функціональне призначення, а також площа ділянки, назва споруджуваного об'єкта і його призначення, а також техніко-економічні показники будівництва.
У другій частині описуються всі вимоги, які виставляються до споруджуваного об'єкту. Відстань до меж ділянки, гранична висота об'єкта, обмеження, які вводять у зв'язку із прокладеними комунікаціями, обмеження через архітектурну й культурну цінність забудовуваної області та інше.
Графічна частина включає в себе, відповідно, графічні зображення земельної ділянки із прив'язками до земельного кадастру, містобудівного кадастру, ситуаційної схеми й топографо-геодезичного плану.
Наша компанія гарантує отримання містобудівних умов та обмежень в м. Київ. Крім цього ми допоможемо оптимізувати ваш проект, згідно з отриманими даними. Якщо ви купили готовий проект, то є сенс його проаналізувати, адже існуючі обмеження можуть не дозволити втілити всі інженерні й архітектурні рішення. І краще, якщо це стане відомо ще до початку будівництва, коли існує можливість просто внести корективи в проект і провести повторне затвердження проектно-кошторисної документації. Вносити ж зміни під час будівництва досить важко, а іноді й просто неможливо, внаслідок чого будівельні роботи можуть надовго зупинитися – до знаходження оптимального варіанту рішення виниклих проблем.
Професіонали, які працюють у нас, відразу визначать наявність труднощів і запропонують максимально ефективні шляхи їхнього подолання, завдяки чому порядок надання містобудівних умов та обмежень значно спроститься. Фахівці компанії «Наказ» мають багаторічний досвід спілкування з контролюючими державними структурами й знають, які вимоги вони висувають до споруджуваних об'єктів в Україні. А це допоможе правильно інтерпретувати інформацію, що втримується в містобудівних умовах, і зробити проект повністю відповідним до всіх вимог.